Widok

Naciągactwo

Byłam w tym gabinecie pół roku temu z 2,5 letnim dzieckiem. Okazało się, że w 80% zębów występuje próchnica. Pani stomatolog zalapisowała (to było z NFZ więc za darmo) wszystkie zęby, powtarzaliśmy to 3 lub 4 razy. Po lapisowaniu miałam przyjść z dzieckiem na leczenie. Nie poszłam bo nie miałam pieniędzy w tym momencie. Już miałam wyrzuty sumienia, że nie idę na leczenie a dziecku się rozszerza próchnica... Aczkolwiek zastanowiło mnie to, że po lapisowaniu zęby zaatakowane próchnicą powinny zrobić się czarne, a nie zrobił się żaden. Przypadkiem kilka dni temu poszłam do dentysty w przychodni i co się okazało? Jedynie 2 zęby budziły wątpliwości stomatologa! Czyli co - pozostałe wyleczyły się same? Jestem delikatnie mówiąc zniesmaczona bo myślę, że chciano mnie naciągnąć na pieniądze a i zastanawia mnie, czy faktycznie dentystka wierciłaby zdrowe zęby dziecku??
Moja koleżanka miała podobne doświadczenie z tym zakładem - 20 zębów do leczenia. U innego dentysty okazało się, że 3...
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak sie kobieto nie znasz to nie wypowiadaj. chyba nie ty skończyłaś studia lekarskie a dentysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrafisz mężczyzno czytać ze zrozumieniem? Chyba nie. Przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze, powoli, to się doczytasz, że poszłam do innego stomatologa, który stwierdził, że dziecko ma w większości zdrowe zęby, a nie odwrotnie. No, chyba, ze podważasz kompetencje wykształconego i doświadczonego stomatologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry