Widok

Naciągacze

Żałuję, że wcześniej nie zajrzałem na forum. Ja też czuję się oszukany. W poniedziałek naprawę wyceniono na 600 zł a we wtorek już na fakturze było 750, na co mechanik tłumaczył się " zaistnieniem dodatkowych czynników". Żałosne wręcz. Nie wiem jak taki warsztat chce przyciągnąć klienta. Pani w recepcji, choć była przy rozmowie umywa ręce i udaje zanik pamięci. Sama naprawa szybka, trzeba przyznać. Ale nie polecam nikomu, chyba, że osobom nie liczącym się z kosztami.
Moja ocena
obsługa: 2
 
czas realizacji: 5
 
jakość usług: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szkoda, że nie jesteś zalogowany i nie piszesz o konkretach. Wyjaśnię CI coś. W trakcie wstępnej diagnozy często nie widać głębiej ukrytych usterek. Nie jestem fachofcem ale życie mnie nauczyło że jak coś stuka np: w przednim prawym kole; to może to byc przegub. Podczas wymiany przegubu i demontażu przegubu okazuje się że jeszcze są popsute wahacze. Dobry mechanik wymienia w tej sytuacji także wahacze bo robocizna jest jedna a wahacze kosztuja kilkadziesiąt zlotych sztuka. Zły mechanik naprawia tylko przegub wiedząc że wrócisz z wahaczami ponownie i zaplacisz 2 raz za robociznę. Ja jestem klientem INTER-AUTO od wielu lat. Serwisuję tam WV T4 2,5 TDI rocznik 1998 przebieg prawie 400tyś. Żona serwisuje tam AUDI A6; 1,8 benzyna + gaz. rocznik 1999; mama serwisowała tam Corse przez 7 lat i potem VW Polo przez 4 lata, ja wcześniej espero a jeszcze wcześniej Opla Kadeta. Mam wielu znajomych z Przymorza i Oliwy, którzy serwisują tam autka. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobrzy fachowcy! Wyłapują usterki co do jednej. od kilku lat mieszkam w Osowie i mimo że mam tu pod nosem wiele warsztatów, na naprawy jeżdżę do INTER-AUTO. Cenie sobie trafna diagnozę, porady i bardzo solidna robotę. Autka są do sprawdzenia - można się ze mną umówić na privie i sprawdzić jak jeżdżą. WOLĘ ZAPŁACIĆ WIĘCEJ ŻEBY PŁACIĆ MNIEJ!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry