Widok

Naciągacze

Chodzi o sklepy stacjonarne.

Zwroty zakupów stacjonarnych i odzyskanie gotówki - NIEMOŻLIWE!!! Za zwrot dostaje się kartę przedpłaconą, którą można płacić TYLKO w Smyku. Karta ważna TYLKO 1 ROK (bez odnawiania). Po upływie roku, jeśli przez rok zapomniało się o karcie, kasa przepada! Sprawdźcie w regulaminie.

Konsultowałem to z infolinią Smyka dwukrotnie. Za pierwszym razem zostałem wprowadzony w błąd. Konsultantka słabo wyjaśniała różnice zwrotów w sklepie www i stacjonarnym, mówiła za to, żeby dokonując zwrotu, przyjść do sklepu z kartą, którą się płaciło. Za drugim razem wszystko się wyjaśniło ale nie zrobili ustępstw. Obiecałem im, że będę dzielił się moją opinią na temat ich SZTYWNOŚCI wobec klienta i tego, że mocno naciągają z tymi kartami. To też czynię.

Plecak dla dziecka - cena mocno wygórowana. W innym sklepie znalazłem około cztery razy tańszy odpowiednik, taki sam.
Moja ocena
Smyk kategoria: Sklepy z zabawkami
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W wielu sklepach jest zwrot na kartę podarunkową. Nie widzę w tym nic wielkiego jeśli ma się dzieci to przez rok nie ma możliwosci nie kupienia czegoś w sklepie dla dzieci (urodziny, dzień dziecka, święta, wielkanoc, milolajki, itd.) Poza tym od razu można wymienić na coś innego. To chyba oczywiste że jak się coś oddaje to sie dostaje kartę podarunkową do tej sieci co się kupuje a nie do innego sklepu. Karta jest ważna 1 rok, do wykorzystania na calą Polskę we wszystkich Smykach, nie trzeba wykorzystywac calej kwoty na raz, więc co za problem. Radzę zapoznać sie z prawem konsumenta bo sa sklepy gdzie w ogole nie mozna zwracać i to jest zgodne z prawem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry