Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ślub wątek zamknięty Jesteśmy z mężem na świeżo po ślubie, który zorganizowaliśmy w Restauracji...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Chrzest wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniałe zorganizowanie uroczystości chrzcin naszego syna....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Wyjątkowe miejsce na wesele wątek zamknięty Bardzo miło wspominamy nasze wesele w "Nad Potokiem"; pyszne jedzenie i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

uroczystość rodzinna wątek zamknięty bardzo dziękuję za doskonałą organizację, dyskretną i miłą obsługę, ciepły...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Wesele nad Potokiem wątek zamknięty Pewnie jak większość par szukaliśmy lokalu z dobrym jedzeniem, obsługą, a do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

cudowne wesele wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi i Pani Jagodzie za masę cierpliwości i...
~Zuzanna i Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Cudowne miejsce z niesamowitym jedzeniem! wątek zamknięty Ze względu na odbywające się wesele, bez wielkiej nadziei zajrzeliśmy z Żoną...
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Organizowaliśmy imprezę rodzinną. Jedzenie bardzo smaczne. Przesympatyczna...
~JaJakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za przyjęcie weselne zorganizowane 19.08.2017....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Wspaniale miejsce na wesele! wątek zamknięty W tej restauracji odbyl sie nasz ślub, który był wyjątkowa okazja dzięki...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Polecam każdemu! Piękne wesela pyszne jedzenie! wątek zamknięty W restauracji „Nad Potokiem” organizowaliśmy wesele 3 czerwca...
~Monika i Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Komunia wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie tak cudownego przyjęcia...
~Zadowoleni rodzice
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Chrzciny wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za realizację naszej rezerwacji.Było przepięknie!!!Wielkie...
~Edyta i Sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

przepiękne chrzciny!! wątek zamknięty Chciałam podziękować personelowi restauracji za profesjonale przygotowanie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Wrażenia po Uroczystym Obiedzie Ślubnym wątek zamknięty W Restauracji nad Potokiem organizowaliśmy uroczysty obiad po ślubie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

opinia wątek zamknięty Chciałabym się podzielić moją opinia na temat Restauracji nad potokiem po...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Wesele ilość gości wątek zamknięty Witam za pół roku mam tam Wesele. Nie spodziewanie przybyła mi liczba gości....
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Wesele w Restauracji Nad Potokiem wątek zamknięty Serdecznie polecamy organizację wesela w tym miejscu! Jest MAGICZNIE- cudowna...
~Zosia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Wielkie i niestety negatywne zaskoczenie. Byłem tu juz nie raz i zawsze było...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

magiczne miejsce na przyjecie weselne wątek zamknięty W restauracji Nad Potokiem odbyło się moje wesele. Nie wyobrażam sobie...
~katr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry