Widok

Nadmierne dymienie z deasla

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
Cześć, od kilku dni silnik w moim aucie strasznie dymi. Znajomy mówi że to nic takiego tylko wystarczy wyczyścić wtryski paliwa. Jak to zrobić? Znacie jakieś dobre sposoby?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poczytaj co to jest rozbieganie diesla ,bo być może np. na którymś skrzyżowaniu czeka Cię to samo przez zaniedbania serwisowe turbiny a czyszczenie wtrysków już nie pomoże...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niech sobie najpierw poczyta ile może być przyczyn kopcenia ''deasla...'' począwszy od koloru dymu po możliwe usterki
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od lat stosuję TUNAP 989 do czyszczenia wtrysków diesla. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jedz na myjnie i umyj auto, szczególnie tylna klapę, dymienie naoewno ustąpi. Ot jakie pytanie taka rada. Dramat
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wyczyścić wtryski paliwa preparatem Tec 2000. U mnie pomogło może i tutaj da radę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to bezpieczne? samemu mam czyścić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Yt znajdziesz filmiki jak to zrobić. Bezpieczne. Ja czyściłem Teckiem. Super sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie jest to jakieś trudne ale trochę trzeba wiedzieć.
ja dałem radę ale właśnie na yt sobie patrzyłem jak to zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jak większość polecam Tec 2000. jest to bezpieczny produkt wysokiej jakości polecany przez specjalistów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jeździł ten samochód ostatnio czy stał? Może trzeba go trochę przegonić i będzie lepiej... daj znać jak się skończyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najłatwiej będzie podłączyć samochód pod komputer i wtedy błędy zobaczyć. Bez tego będzie ciężko coś wykombinować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wszystkie błędy wywala na komputerze to raz, a dwa gdzie sie podziali mechanicy, którzy potrafią coś zdiagnozować bez kabelków i komputerków? Wyginęli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w silnika diesla jest kilka przyczyn tzw. dymienia .trzeba pojechać do warsztatu który specjalizuje się w danej marce samochodu i oni najlepiej znajdą przyczynę usterki nie ma słuchać ludzi którzy nie mają pojęcia i nikt bez sprawdzenia nie wyda trafnej diagnozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to przyczłapnik bulbulatora.
Nie słuchaj kolegi bo takich kolegów to są setki, jedź do mechanika bo powodów może być wiele, lepiej zadziałać wcześnie niż za późno bo koszta rosną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Mój pierwszy samochód (200 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

do góry