Widok

Najgorsi z możliwych

Witam
Po styczności z STBU nie mogę wyrazić się pozytywnie na ich temat.
Po pierwsze:
Rządanie książki obiektu, przeglądów budynku, kosztorysów, zdjęć, potwierdzenia zgłoszenia na policję i całej teczki wszelkich dokumentów, tylko po to by przyznali szkodę która równa jest wysokości franczyzy.
Wychodzi na to, że to ja nie dosyć tego że poniosłem straty z tytułu wystąpienia szkody. Muszę jeszcze udowodnić, że nie jestem przysłowiowym "wielbłądem" , to jeszcze STBU które wyceni z łaski szkodę na wysokość 500zł, tj. wysokość franczyzy którą oczywiście zabiera dla siebie, czyli poszkodowany zostaje z niczym.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Dziękujmy za przesłaną opinię. W związku z niewystarczająca ilością informacji, niezbędnych do identyfikacji sprawy, nie możemy merytorycznie odnieść się do Pana tez. W celu wnikliwego zbadania i wyjaśnienia sprawy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, pod numerem telefonu 585558200. W naszej działalności zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klientów była na jak najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam, stbu w wygodny sposób jedynie zarabia pieniądze, potrzebuje do tego celu aby dostarczyć im milion dokumentów a ostatecznie kiedy wszystko już mają, to z łaski przyznają odszkodowanie równe wysokości 500zł które zabierają na poczet franszyzy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry