Widok

Najgorsza Agencja Ochrony W Gdyni

Dobrym przykładem jest flagowy obiekt ochraniany przez ta firme, mowa o D.H. "BATORY" w centrum Gdyni. Tam jes jest jedenochroniarz na całym obiekcie!!! I tylko w wybranych godzinach jest góra 2. A motorole jakie nosza w ręku są takie przestarzałe, ze nawet nie mogą sie sprawnie porozumięć, a z antenek wyhodzi nierzadko drut. Do tego praca tamtejszego ochroniarza polega na... podpieraniu biurka informacji... oraz otwarciu i zamkniecia centrum... Miałem kiedys tam nie miłe zdarzenie i i prosilem o nagranie z monitoringu. Niestety od wielu lat działa na przestarzałym sprzecie ktory sie popsuł i juz nie nagrywa... 4 monitory, w tym 3,2 sprawne... nadajace obraz czarno biały... I tak własnie jest ochraniania jedna z wizytowek miasta... ........Nie polecam nikomu zatrudniac tej ochrony, kto chce niech sam sie przekona i wejdzie do Baorego i sam zobaczy.
Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam w "Batorym" ,co prawda nie jako ochroniarz,tylko w sklepie.Opinia twoja jest "trochę" na wyrost nierzetelna i niesprawiedliwa.To że jest ich mało /co osobiście też ich wkurza/to tylko i wyłącznie wina właścicieli .To oni decydują, jaką ilością pracowników Agencja Ochrony,ma ochraniać sklep.Wiadomo każdy dodatkowy pracownik ochrony, to dodatkowe koszta i wydatek.Telewizja monitoringu-fakt,pamięta chyba czasy II wojny.Ale tu znowu pojawia się kwestia inwestycji patrz.koszta.Ten "super sprzęt" jest własnością dyrekcji "Batorego",nie A.Ochrony.Ludzie pracujący tam w ochronie,pozostawiają może swoją posturą wiele do życzenia,jak na ochronę-ale też nie wszyscy/łyse miśki/.Ale za te ich pensje,nie oczekujmy,nie wiadomo jakiej ochrony.Trzeba spojrzeć czasem,na ich pracę od "zaplecza" i dopiero oceniać całokształt.Inaczej widzi to klient,inaczej pracownik "kieratu",jeszcze inaczej moja była już szefowa.Pozdrawiam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry