Widok

Najgorsza biblioteka w Gdańsku.

Biblioteka rodem z lat 80-tych w tym taka sama obsługa.Nie ma drugiej takiej do porównania. Panie wolą pić kawę i jeść ciastka ze znajomymi niż obsługiwać. Długo trzeba czekać na zainteresowanie petentem. Rogówka zamiast klientom biblioteki służy prywatnym spotkaniom pracowników przy kawie oraz ich drzemkom! Wybór książek niewielki. Przy okazji trzeba się nasłuchać opryskliwych komentarzy pracownic gdy nie mają ochoty podejść w danej chwili do stolika. Szkoda bo Brzeźno zasługuje na lepszą bibliotekę.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
nowości: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie zgadzam się z Pana opinią, korzystam z biblioteki niemal 50 lat i nigdy nie spotkałam się z niechęcią pracownic, nieraz jako czytelniczka siedziałam na fotelu podczas dyskusji o książkach, bibliotekarki są zawsze pomocne.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna biblioteka. Cudowne bibliotekarki. To chyba opinia jakiegoś odrzuconego adoratora, bo bibliotekarki to ładne dziewczyny :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza biblioteka w trójmieście, przytulne i kameralne wnętrza, cudowne , kompetentne bibliotekarki. Basra to chyba nigdy nie był w tej bibliotece, bo nie wie co pisze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biblioteka Brzeźno zasługuje na lepszych czytelników niż Basra
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgadzam się z twoją opinią. To bardzo fajna i przyjazna biblioteka. Nigdy nie widziałem żeby ktoś drzemał na kanapie. Zastanów się trochę i włącz myślenie zanim zaczniesz pisać złośliwe i kłamliwe komentarze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bastra sądząc po twojej wypowiedzi to sam jesteś rodem z lat 80-tych. Życzę bibliotece w Brzeźnie jak najmniej takich złośliwych i opryskliwych czytelników. Brzeżno nie zasługuje na takich czytelników :). A ty w ogóle to kiedykolwiek przeczytałeś jakąśksiążkę?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry