Widok

Najgorsza firma roku!

Dokonałam zwrotu przez firmę Zaladno i niestety przez firmę fedex. Kurier miał przyjechać po zwrot dnia 7maja- nie przyjechał, ponowiłam zwrot - 10 maja- nie przyjechał, całe 2 dni stracone między 7 a 19 bez wychodzenia z domu bo przecież może w kadej chwili przyjechać... i dziś 14maja- akcja z kurierem, który dzwonił w trakcie mojej drugiej rozmowy przez telefon. Szybko przerwałam i oddzwoniłam po czym kurier wielkimi literami i na wysokim C oznajmił, dlaczego nie ma mnie w domu kiedy on dzwoni do domofonu, że on już znika stąd, mówię mu że jestem na osiedlu i że będę za 2 min, na to on skwitował że jest już właśnie 4 ulice dalej. Rozbawił mnie swoją zdolnością teleportacji 4 km w przeciągu 5 sek, bo tyle trwała chwila zanim do niego oddzwoniłam. Przerażająca liczba negatywnych opinii na gogle i trójmiasto. Rzeczywiście pracownicy niekompetentni, nieodpowiedzialni, pyskaci, oburzeni odpowiadają na smsy z rażącymi błędami ortograficznymi. Całe szczęście Zalando rozwiązało już umowę z fedexem,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto by było przesłać tą opinie do zalando
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry