Widok

Najgorsza obsługa

Pasmanteria dobrze zaopatrzona, szeroki wybór asortymentu, ceny przestępne. Jeśli chodzi o obsługę to jest tragiczna!!! Większość Pań jest obrażona chyba na cały świat, a na pewno na każdego wchodzącego klienta. Sytuacja, że byłam bardzo nieprofesjonalnie obsłużona zdarzyła mi sie w tym miejscu kilkakrotnie dlatego zdecydowałam sie na wystawienie opini. Przy jednej z wizyt Pani na prośbę o pokazanie mi większości ozdobnych koronek na metry ( z uwagi na brak możliwości podejścia do półki), Pani fukając, cmokając zaczeła mi je rzucać na ladę! Powiedziałam, jej że chwilę mi zajmie wybranie tych które chciałabym kupić i poprosiłam ją żeby nie nabijała jeszcze nic na kasę. Oczywiście nie posłuchała mnie i jak w międzyczasie pojawił się kolejny klient chcący coś kupić powiedziała, że nie może nic sprzedać bo ta "ta Pani blokuje kasę" wskazując głową na mnie! Nadmienię, że wydałam podczas tamtej wizyty 70 zł a mogłabym wydać drugie tyle tylko atmosfera była dla mnie nie do wytrzymania. Ostatecznie spytałam sie czy jest jakiś powód, że jest tak nieuprzejma i zdenerowana co spowodowało lekką zmianę frontu. Generalnie dla mnie personel do wymiany !
Moja ocena
Pasmanteria Jola kategoria: Pasmanterie, tkaniny
obsługa: -
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: -
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

na http://www.gipiurowo.pl obsługa jest zawsze miła ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry