Widok

Najgorsza pizzeria na świecie

Po prostu kompletne dno! W życiu nie byłem w gorszej pizzerii. Obsługa na najgorszym poziomie. Nie jestem wyjątkowo wymagającym klientem, ale przychodząc do restauracji czy pizzerii, wymagam zwykłego „dzień dobry” czy po prostu „co podać?” a w zamian tego stoi naprzeciw młoda dziewczyna (blondynka) z niezbyt bystrym spojrzeniem ... no i tak sobie stoimy w milczeniu i patrzymy w oczy przez dłuższą chwilę, aż się zrobiło nieswojo. Dziewczę ma pewnie zły dzień – pomyślałem. To nic, przełamałem grobową ciszę, zamówiłem pizze i usiadłem przy stoliku tuż obok przeszklonego stanowiska, przez które widać jak pizza jest przygotowywana. Pizzerman chyba musi myśleć, że to jest lustro weneckie i go nie widać. Po nałożeniu składnika na ciasto – oblizuje palce. Ma założone rękawiczki, ale co z tego... Dziewczyna odbiera telefony od klientów używając słowa „halo”. A za chwile potwierdza „Tak, tak, pizzeria...” Czy nie można od razu? Np. „Pizzeria Da Grasso, słucham?” Trochę więcej profesjonalizmu! Kolejna ciekawostka - dziewczyna przyjmuje od klientów zapłatę, dotyka pieniędzy, po czym doskakuje do pojemników ze składnikami
Moja ocena
Da Grasso kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi zawsze smakuje od nich pizza :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry