Jazdy doszkalające w Obelixie zaczęłam po 2 niezdanych egzaminach i 3-letniej przerwie. Instruktorzy od początku okazali najwyższy profesjonalizm. Roman na pierwszych jazdach sprawdził co potrafię, z czym mam problemy i co należy podszkolić lub zmienić. I potem w trakcie szkolenia wszystkie punkty były konsekwentnie realizowane. Miałam już styczność z innymi instruktorami, lecz Roman i Tomek mają najlepszy styl nauczania z jakim się spotkałam. Omawiają szczegółowo każde skrzyżowanie i trudniejsze miejsca (Tomek je nawet rozrysowuje dla utrwalenia :)), dają liczne wskazówki przydatne nie tylko podczas egzaminu. I co okazała się bardzo ważne - są niezwykle uważni i takiej samej uwagi wymagają od kursanta. Żaden błąd nie umknął ich uwagi i wszystkie konsekwentnie były wypominane - a wszystko po to żeby błędy jak najszybciej wyeliminować.
Po tak doskonałym kursie doszkalającym egzamin okazał się nadspodziewanie łatwy. Byłam zdziwiona, że wszystkie trasy, którymi jeździłam na egzaminie były tak łatwe i nic trudnego się nie wydarzyło. I to nie było szczęście do egzaminatora, lecz po prostu byłam tak dobrze przygotowana! Oczywiście zdałam za pierwszym razem. Dziękuję Obelixie!