Nie wiem czy sa slowa, ktore bylyby w stanie wyrazic moja wdziecznosc i zachwyt zajeciami u pani Doroty! Moja droga na architekture wnetrz na ASP zajela mi dodatkowe 2 lata po liceum, ale to tylko dlatego, ze dopiero w zeszlym roku trafilam do Akademii Talentow, co uwazam bylo najlepszym wyborem w moim zyciu, wcale nie wyolbrzymiajac! Pani Dorota jest najlepszym nauczycielem, jakiego spotkalam za wszystkie lata edukacji! Naprawde wydobywa co najlepsze z kazdej osoby! Zapisujac sie we wrzesniu na zajecia, nie spodziewalam sie, ze bede robic chocby w 10% takie prace, jakie wisza w pracowni oraz modlilam sie by dostac sie chocby gdzies na szarym koncu. A dzis z 4 wynikiem na liscie jestem najszczesliwsza osoba na swiecie i moj ogrom wdziecznosci dla pani Doroty jest nie-do-opisania! Mam porownanie do innych pracowni, ktore przygotowuja na uczelnie artystyczne i zadna z nich nie osiaga 100% wyniku zdawalnosci, a szczegolnie bedac w czolowce. A co roku pierwsze miejsca sa obsadzane przez kursantow pani Doroty - to chyba mowi wszystko:) polecam z calego serca zarowno przyszlym studentom, jak i pasjonatom w kazdym wieku!