Najlepsze zajęcia popołudniowe na jakich kiedykolwiek byłem, bardzo przystępna cena, za podobne zajęcia w Gdańsku musiałbym zapłacić ze dwa razy drożej, zajęcia odbywają się w fajnych kameralnych grupach około 8 osób, Pani Małgosia jest rewelacyjną otwartą osobą, która świetnie przekazuje swoją wiedzę na temat sztuk plastycznych fotograficznych i filmowych. Co fajniejsze materiały plastyczne są wliczone w cenę zajęć, więc nie trzeba ze sobą przynosić teczek bloków pędzli itp. Osoby z mojej grupy zdobywały nagrody w konkursach filmowych i plastycznych międzynarodowych, ogólnopolskich co dodatkowo motywowało nas do intensywniejszej pracy, a Pani Małgosia pokazała nam, że stać nas na dużo dzięki Niej uwierzyłem w siebie i raczej nie tylko ja. Fajną sprawą jest również to że co pół roku organizowane są wernisaże podsumowujące działalność SETa w różnych fajnych lokacjach jak np. Rausz Staromiejski w Gdańsku. Najbardziej podobało mi się robienie filmu od początku do końca w dosłownym tego zwrotu znaczeniu. Osobiście jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam dla dzieciaków i młodzieży od 6 do 19 lat oczywiście jest grupa starszaków i młodzików :)