Widok

Najlepsza szkoła dla nie lubiących się uczyc

Moja córka chodzi niestety do tej szkoły. Cztery lata temu popełniłam wielki błąd namawiając ją na tę szkołę. Nikomu nie zależy na tym (DYREKTOROWI TEŻ), aby podnieśc poziom nauczania. Jedni nauczyciele obgadują drugich na forum klasy, nauczyciele przedmiotów zawodowych (nie wszyscy) nie potrafią wytłumaczyc uczniom rzeczy, które będą na egzaminie zawodowym. Najgorsze jest to, że nauczyciele teraz straszą uczniów, że nie zdadzą matury i egzaminu zawodowego a wszystko to z winy nieuczącej się młodzieży. Natomiast oni sami (kadra pwedagogiczna - nie cała) są bez winy. Gratuluję talentu pedagogicznego i refleksu! Po czterech latach nauki zauważyc, że niektórzy się nie uczą! No, no! Przepuszczajcie dalej z klasy do klasy tych, ktorzy się nie uczą, to niedługo będziecie najgorszą szkołą w Polsce. A swoją drogą, ciekawe jaka w tym roku będzie zdawalnośc na egzaminie zawodowym. W ubiegłym roku 40%!!! Warto jest chodzic do takiej szkoły 4 lata i wyjśc z...NICZYM!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
no chyba Ci sie cos w glowie poprzewracalo ze za nic przepuszczają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko było na dniach otwartych w tej szkole.
Skomentowała: patologia i porażka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ukonczyłąm ta szkole ze swietnymi wynikami i nie znam nikogo kto byłby nie zadowolony z nauczania w tej szkole i samej szkoły .....Pozdrawiam ZSm;) i Wszystkich nauczycieli
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry