Widok

Najlepsza szkoła jazdy!

OSK Auto Lider został polecony mi przez osoby bardzo z niej zadowolone. Absolutnie nie żałuję tego wyboru! Zajęcia teoretyczne prowadzone przez p.Rafała przebiegły sprawnie i nie było na nich zanudzania. Miło się na nie chodziło. Jeżeli chodzi o zajęcia praktyczne,jazdy,były prowadzone w sposób taki,jaki powinien być w każdej szkole nauki jazdy. Moim instruktorem był pan Andrzej i bardzo Go polecam! Ma cierpliwość do kursantów,świetnie przygotował mnie do egzaminu,Jego podejście jest świetne. Wszystkie manewry, parkowania, zawracania tłumaczy spokojnie i do skutku! Czas na jazdy z p.Andrzejem to czas wykorzystany w zupełności. Również już czekam na odbiór prawa jazdy:) dziękuje panie Andrzeju!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAK ,to całkowita prawda Andrzej jest do tego stworzony to super instruktor, miałam z nim nauki i zdałam za pierwszym razem, to własnie jemu to zawdzięczam, bo cierpliwie i do skutku mi wszystko tłumaczył i nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło:) a tak poza tym to świetny człowiek :)))) P.S. ja odebrałam już prawko i śmigam i zawsze polecać będę ta szkolę i Andrzeja OCZYWIŚCIE! pozdrawiam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry