Widok

Najlepsza weekendowa wycieczka!

Ze Stena Line dla mnie mieszkańca trójmiasta weekendowy wypad zmienił zupełnie znaczenie. Skorzystałem z dwóch wycieczek, w bardzo korzystnej cenie dzięki współpracy Stena Line z Ikea. Pierwsza z nich to 24 godzinny rejs okrężny w tą i z powrotem bez pobytu w Szwecji. Tak, wiem brzmi nudnie. Jednak na pokładzie promu czeka mnóstwo atrakcji takich jak dyskoteka, muzyka na żywo, Spa, fryzjer czy kilka restauracji. Bawiłem się całą noc, później przepyszne śniadanie z widokiem na szwedzkie wybrzeże i wizyta w Spa. Na koniec udało mi się wygrać w bingo, przednia zabawa z świetnym prowadzącym. Aa, na promie jest sklep, gdzie można kupić niedostępne w Polsce szwedzkie przysmaki! Drugi mój rejs to Łosie i kraina szkła! W tej opcji można zaznać wszystkiego co wymieniłem wcześniej, z tym, że na promie spędza się dwie noce a dzień pomiędzy nimi wypełnia wycieczka po uroczej Szwecji. Przewodniczka była bardzo charyzmatyczna i wesoła. Dowiedzieliśmy się wiele o historii zamku w Kalmarze jak i całego miasta, huty szkła czy tego jak żyją Łosie! A park Gronasens jest naprawdę piękny! Na sam koniec firma podarowała nam magnesy z wizerunkiem Łosi, niby drobiazg a jednak cieszy. Polecam gorąco.
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
brzmi jak opinia kogoś komu zależy na klientach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry