Widok

Najlepsze upięcia - fryzury ślubne

Wesele Temat dostępny też na forum:
:) Dziewczyny macie kogoś sprawdzonego kto naprawdę robi piękne fryzury ślubne kogo byście poleciły piszcie proszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też poszukuję kogoś najlepiej z Gdyni na sierpień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poszukuję kogoś zaufanego, jednak czesanie w domu odpada. Znacie jakiś sprawdzony salon fryzjerski w Centrum Gdańska ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszcie kochane ;) cieżko znaleźć kogoś kto naprawdę jest dobry w tym co robi ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakład fryzjerski R&J, powstania styczniowego w gdyni, najlepszy fryzjer w całym trójmieście, upięcia równiez robią fantastyczne! żałuje, że nie znalam ich przed moim ślubem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam na oku dwa salony z polecenia. Jeden to paprocka&kunderak, a drugi smarz. Oba w Gdańsku, we wrzeszczu. Więcej info mogę dać po czesaniu próbnym, na razie ciężko powiedzieć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak ;) jak będziesz po próbnej to zdaj relacje jak Ci sie podobało ;)
a te Kobietki co juz sa po tym wielkim wydarzeniu ? jakieś propozycje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o salon Smarza to powiem szczerze, ze trochę byłam rozczarowana... Liczyłam, że podczas próbnego czesania zostanie mi zaproponowanych kilka upięć, tymczasem pani fryzjerka miałą tylko jedną wizję i nie przejmowała się tym, że zaproponowana fryzura całkowicie nie pasuje do kształtu mojej głowy... Próbna fryzura z farbowaniem kosztowała mnie 350 zł, właściwa w dniu wesela 200 zł. Spodziewałam się, że za tę cenę bedę miała prawdziwe arcydzieło na głowie, a tymczasem było to zwykłe czesanie na bok, z lokami... Nie mogę powiedziec - fryzura podczas wesela trzymała się na swoim miejscu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie z fryzjerem jest naprawdę ciężko bo oni maja kilka fryzur które może i pieknie upinają ale co z tego skoro każda Kobieta ma inny kształt głowy i urodę itp. nie kazdej jest ładnie w danej fryzurze ja zawsze miała problem z fryzjerami bo nie słuchają co sie mówi a nie chce czuć sie w fryzurze ślubnej jak czubek czy niekomfortowo nie o to w tym chodzi dlatego poszukuje fryzjera który umie doradzić do urody owalu głowy itp. musi miec wizje byc kreatywnym znacie kogos takiego bo moje poszukiwania ida naprawdę ciezko ... pomocy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam andrzej ajodełko we wrzeszczu. czesal na slub moja isostre (plus mnie i mame), potem mnie na slub mojej przyjaciółki, na mój własny też oczywiscie obowiazkowo :)

Zrobił mi za pierwszym razm zupełnie co innego niż chciałam - bo bierze pod uwage oczywiście wytyczne klienta, ale dopasowuje fryzure do buzi, głowy, włosów itp - i jego wizja była trafna w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fryzjer jak u mnie ciężka sprawa ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Aleksandre Czerwinska dobiera fryzure do ksztaltu twarzy i calej stylizacji panny mlodej :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kogoś bliżej centrum Gdańska, albo może w okolicach Pruszcza gdańskiego polecacie? Albo może znacie jakąś dobrą fryzjerkę z dojazdem do domu. Niestety Pani Aleksandra Czerwińska w dniu mojego wesela wyjeżdża :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko a kiedy masz wesele jaki termin ? zobacz na fryzury andrzej jodelko ponoc tez jest dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub mam 11.06.2016, p. Ola polecała mi Radosława Smarz z wrzeszcza, ale ja mam przygotowania prawie w Pruszczu to trochę lipnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak recenzja? polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez pilnie poszukuje dobrego fryzjera na sierpien (z dojazdem poza Trojmiasto).

Czy ktos ma moze jakies nowe informacje??

Pomocy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszam do siebie :-)

poniżej link do strony, gdzie można zobaczyć zdjęcia fryzur i makijaży

https://www.facebook.com/MUA.dreambeauty
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

odgrzewam temat. ktoś, coś? najlepiej z dojazdem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Studio najss we wrzeszczu
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka inspiracji na fryzury ślubne dla tych, które jeszcze się nie zdecydowały na konkretną
https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-lubne_a10537/1

Bardzo modne są w tym roku fryzury długie, aczkolwiek sama polecam zastanowić się raczej nad upięciem. Albo nad koczkiem albo nad jakimś ciekawym warkoczem. Taka fryzura jest o wiele bardziej praktyczna ponieważ po kilku godzinach nadal bedzie wygladała dobrze ( rozpuszczone włosy już niekoniecznie).

Rozpuszczone zachowajcie sobie na przykład na poprawiny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam próbną fryzurę w Sylwestra- loki. Trzymała się 3 dni, dopóki nie umyłam włosów. Najlepiej czuję się w rozpuszczonych włosach i w takich też najlepiej wyglądam. Jeśli kobieta ma długie, piękne włosy to uważam, że nie warto zwijać ich w kok.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego, w jakiej fryzurze Panna Młoda czuje się dobrze :) dziewczyny zazwyczaj instynktownie wiedzą, co im pasuje ( choćby do kształtu twarzy), a co nie. Sama na swój ślub miałam upięte włosy w luźny romantyczny koczek ( nie taki typowy "babciowy" banan), chociaż w rozpuszczonych włosach też się sobie podobam. Mimo to odstraszył mnie fakt, że ślub był latem, a upał i pot po wielogodzinnych tańcach plus rozpuszczone włosy to nie najlepszy duet ;-) Przetrenowałam już ten wariant na wcześniejszym weselu kuzynki i moje rozpuszczone włosy po paru godzinach wyglądały okropnie, jak pozlepiane strąki ( pot plus lakier do włosów). Dlatego na ślub wybrałam wariant z upięciem, który rewelacyjnie zdał egzamin, przynajmniej szyja mi się nie pociła :) No i fryzjerkę miałam też duuuuuużo lepszą. Ogólnie taką fryzurę z rozpuszczonych włosów polecam tylko tym, którzy nie biorą ślubu latem i mają wesele w klimatyzowanej sali ( plus mega dobrego fryzjera ;-))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A rozpuszczone włosy zostawiłam sobie na plener ( zdjęcia były robione o wschodzie słońca, więc upału nie było ;-))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez bym chciała mieć rozpuszczone pocałować włosy...fryzjerzy chyba mają teraz jakie preparaty które pozwolą się utrzymać fryzurze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.instagram.com/irina_makeup_hair/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam salon Atelier Bernady- są najlepsi! Warto do nich przyjechać nawet z daleka. Moje włosy uratowali po nieudanej koloryzacji. Groziło mi obcięcie na krótko, na szczęście po kilku kuracjach odżywczych mam znowu piękne, długie włosy. Niedawno wybrałam się specjalnie do nich, żeby uczesali mnie na ślub i byłam mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Monikę! Przesympatyczna osoba, która jest specjalistką w swojej dziedzinie! No i dojeżdża do klientek(choć mówiła ostatnio jak korzystałam z usług, że będzie też salon otwierać)! Tylko trzeba szybko się decydować, bo terminy ślubne to ma zwykle na pół roku w przód zapisane.

http://twojmobilnyfryzjer.pl/
https://www.facebook.com/tmf.monika/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto również poruszyć temat barbera - który zadba o fryzurę i brodę na wesele Pana młodego.

http://www.beard-hunters.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny kogo polecacie obecnie jesli chodzi o fryzury slybne w Gdansku dla panny mlodej w 2020/2021?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry