Widok

Najlepszy Lekarz na Świecie :)

Do Doktora Żółtowskiego chodzę od prawie 8 lat. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że to jest właśnie Ten Lekarz :) Oprócz fachowej wiedzy, bardzo indywidualnego podejścia do każdej pacjentki, olbrzymiej dozy cierpliwości, Pan Doktor jest po prostu przemiłym człowiekiem i jednym uśmiechem, jednym słowem potrafi sprawić, że wizyta przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Każda wizyta trwa tyle ile potrzebuje pacjentka, badania wykonywane są bardzo dokładnie i precyzyjnie. Pan Doktor sprawia, że pacjentka czuje się w danym momencie najważniejsza, na każde pytanie zawsze dostaje wyczerpującą odpowiedź. Kiedy we wrześniu zaszłam w ciążę wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach. Gdy trafiłam do szpitala na oddział patologii ciąży, Pan Doktor też tam był. Dzięki temu i ja i mój mąż byliśmy całkowicie spokojni o córeczkę. Miałam również olbrzymie szczęście, że w trakcie porodu Pan Doktor miał dyżur. Jego obecność i jego pomoc sprawiły, że jakoś „przeżyłam”, choć nie było łatwo. Polecam Doktora Żółtowskiego. Pacjentki które do Niego trafiają mają dużo szczęścia. Dziękować Panu Doktorowi za wszystko co dla Nas zrobił będę chyba do końca świata i jeden dzień dłużej :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Czy. mogla by pani odpowiedzieć mi na nurtujące mnie pytanie.Czy doktor Adam ŻÓłtowski to jest ten lekarz podobny do aktora Adama Cywki.z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry