Widok

Najlepszy catering!

Szczerze jestem wstanie polecić catering Dobre Kalorie! Dlaczego? Ponieważ jest to jedyna firma, która robi jedzenie pod tzw. makro... Niestety większość firm albo tego nie robi bo lecą w masową ilość, a przy makro potrzebne jest jednak podejście indywidualne , albo próbuje ale im to nie wychodzi... A tu? Podaje wytyczne i jest! Diety układa doświadczony sportowiec. Jedzenie zawsze świeże i pyszne. Dostarczane o wyznaczonych godzinach. I co ważne nie za miliony! Najlepsze jest to że jest to dobre normalne jedzenie, a nie wymyślone z kosmosu posiłki. Osobom którym zależy na makro i dobrze zrobionym jedzeniu polecam!! :)
Moja ocena
Dobre Kalorie kategoria: Catering
jakość usług: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy możecie polecić catering świąteczny? Głównie zależy mi na tym, by dania były tradycyjne i na prawdę smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co może nie szukaj typowego cateringu a sprawdź w znanych restauracjach czy nie mają możliwości zamowień właśnie na Święta. Wiem, ze na pewno taką możliwość ma http://zacisze.gda.pl/ i mogę Ci ich polecić, bo jaki czas temu byliśmy tam na weselu i jedzenie było smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja ostatnio przeprowadziłam się do Gdyni i w natłoku spraw codziennych nie mam kompletnie czasu gotować. Pomyślałam, że fajnie byłoby spróbować jakiegoś cateringu. Zaoszczędzę czas na gotowanie i będę w stanie utrzymywać odpowiedni bilans kaloryczny. Tylko zaczęłam się zastanawiać nad wyborem, jaki catering w gdyni? i znalazłam taką wyszukiwarkę - porównywarkę, gdzie mogę sobie znaleźć to, co mnie interesuje. Korzystaliście z niej może? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim faworytem zdecydowanie są oni https://www.pureandfresh.pl, z uwzględnieniem ich deserów :3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry