Sobota wieczór, ładne wnętrze i ruch. Przywitała nas miła kelnerka, która przyjęła od nas zamówienie. Na tym koniec uprzejmości.
Po lokalu panoszył się kelner, który witał się tylko ze swoimi znajomymi i wielce dbał o ich stoliki, a resztę klientów miał w poważaniu; ani dzień dobry, proszę, pocałuj mnie w.. Zamówiliśmy 2 pizze. Okazało się, że pizzę pieką w elektrycznym piecu. Po jakimś czasie podchodzi wspomniany kelner z 1 pizzą i całkowicie obojętne mu było komu ją da. Mąż cierpliwie czekał aż dostanę pizzę z opóźnieniem. W tym czasie w/w kelner obskakiwał swoich znajomych jak szalony. Gdy spokojnie sobie rozmawialiśmy, ów kelner podszedł do nas znienacka, wręcz wystraszył, i wyrwał mi spod łokci talerz.
Dodać muszę, że nikt podczas całej wizyty ANI RAZU nie zapytał czy podać coś do picia, deser, nic! O rachunek też musieliśmy się prosić.
Pizza była przeciętna. Zamawiając pizzę z szynką i parmezanem w sąsiednim lokalu dostaję pizzę z płatami parmezanu a nie z tartym pseudo parmezanem w śladowych ilościach.
Ignorancja, brak profesjonalizmu i dzielenie klientów na lepszych i gorszych sprawiły, że nie mam ochoty więcej tam wracać. Brak kultury odstrasza bardziej niż złe jedzenie.