Widok

Najnowsze trendy i technologie - wyzwania dla edukacji?

Opinie do artykułu: Najnowsze trendy i technologie - wyzwania dla edukacji?.

13 listopada w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się IV międzynarodowa konferencja, poświęcona najnowszym trendom i technologiom edukacyjnym kreowanym przez pokolenie Z. Konferencję BeZee - trendy w edukacji wzbogacą warsztaty, skierowane do nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz przedstawicieli startupów i biznesu.

Świat technologii dynamicznie się zmienia, powstają nowe rozwiązania, kreowane są nowatorskie trendy. Dlatego edukacja i wszelkie procesy kształcenia powinny ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie byli rodzice

A jaką rolę w tych metodach EEE-ZED- FREE-. greeeEN edukacyjnych pełnią rodzice ¿ / przepraszam opiekunowie bo przecież mogą być nie odmiennych płci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna konferencja

Dobrze, że przypominacie. Uczę w LO w Sopocie i już od 2 lat przychodzę na konferencję BeZee. Moi uczniowie bardzo to doceniają, bo zawsze wracam z głową pełną pomysłów. W tamtym roku wróciłam z konferencji z nowym systemem nagradzania, który zachęcał do nadprogramowych lekcji dodatkowych. Do zobaczenia 13 listopada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zobaczenia :)

Co prawda nie jestem nauczycielem, ale mamą 3 dzieci, ale zawsze z chęcią wybieram się na BeZee. Warto wiedzieć czym interesują się nasze pociechy i w jakim świecie żyją, bo choć jesteśmy z nimi na co dzień wiele nas omija i wielu rzeczy nie jesteśmy świadomi. Nie nadążam nad aplikacjami, które ściągają moi synowie, a tak przynajmniej staram się być na czasie. Wczoraj musica.ly, a dziś już tik tok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BeZee 2018 - będę tam

Świetna i merytoryczna konferencja. Już nie mogę się doczekać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konferencja dla młodzieży

Czy konferencja jest dedykowana tez dla uczniów szkół średnich?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry