Widok

Najtańsza taxi w Gdańsku!!!

Witam wszystkich, ostatnio skorzystałam z firmy AS TAXI. Poleciła mi ja koleżanka, która już kilku krotnie miała prz6tyjemnośc skorzystać z usług firmy. Zapłaciłam niespodziewanie mało za kurs! Jestem bardzo zadowolona i na pewno teraz to będzie firma, z która będę podróżować. Kierowca bardzo miły. Klient zawsze płaci 1,8 zł za kurs, bez względu na to czy zamawia przez telefon czy wsiada na mieście. Firma godna POLECENIA!!!
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 29
nie jest najtansza komfort ma taniej 5,6zl na start a nie 6zl 2.6zl - 30%rabatu na tel ddaje tez 1.8zl za km wiec wychodzi taniej a czes oczekiwania max 10minut
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 35
Zgadzam sie, ze w komfort taxi jest taniej i na znizke juz na wejsciu jest 5,60 a nie 6. Niewielka róznica, ale zawsze, poza tym czas oczekiwania zdecydowanie krótszy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 26
Wydaje mi się że najtańsze taxi to Pan Mirek kosztuje 2zł za km niezależnie od pory no i nie ma żadnych innych opłat takich jak za wejście. Polecam 507 767 846.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Najtanej to w studenckim taxi - TSD Skorpion :-) mili młodzi kierowcy
tylko 2 zl za km place, czy w dzien czy w nocy czy w swięto, bez stref itp opłat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 31
jesli chodzi o busy to polecam XXL Taxi gdańsk 510-89-89 89 fajne busy i dobre ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
507-767-846 - NIE POLECAM, nigdzie nie można znaleźć informacji, że MINIMALNA OPŁATA ZA KURS TO 20 ZŁ!!! Gigantyczne opóźnienia - porażka, ostrzegam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
A komfort ma dwie stawki za postój... Tego nikt nie mówi a to podwyższa cenę... A TSD Skorpion to nie taksówka tylko partyzantka..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba pisał pracownik komfortu ,bo rabat to bzdura zalezna od kierowcy raz jest raz nie ma;p
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
zaznaczam ze praciownicy komfortu trzesa zadem i pisza negatywy ;]]na As taxi ;]] I dajana;]]]
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
potwierdzam dajan ma takie same ceny,as podobnie i trzymaja sie rabatów, kierowcy nie chleja z prezesem na bazie,i ne jezdza na okretke
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 16
jest tansza firma express taxi 1,7zl za km :) as i dajan nie ma szans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28

Najtańszt taxi to CITY DRIVERS TAXI GDAŃSK taka prawda.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

City Drivers Taxi Gdańsk to jest najtańsza taksówka w Gdańsk. Polecam.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

881344886 telefon do City Drivers Gdańsk
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najtańsza TAXI w Gdańsku to CITY DRIVERS TAXI. 1,80zł/km w dzień i 2,43zł/km w nocy na telefon. 881344886
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

A widziałaś iTaxi? Porównywałaś auta i ceny? Np. we wrześniu robiłam z nimi kilka kursów poniżej 10 zł. Poważnie.
Nie obstawiajcie z góry, że ktoś ma najlepsze warunki, bo zazwyczaj wcale tak nie jest ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry