Widok

Najwyższa półka

Jest to restauracja, która może śmiało mierzyć się z tymi wyróżnionymi gwiazdką Michelin. Obsługa na najwyższym poziomie. Menu zawiera różnorodne potrawy przyrządzone z użyciem najnowocześniejszych technik. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Potrawy przygotowane ze świeżych i najwyższej jakości składników. Zamówiony przeze mnie sok był wyciskany przy mnie i był bardzo słodki, smakował wyśmienicie. Nie zawierał żadnych sztucznych dodatków. Jako przystawkę otrzymałem prezent niespodziankę od szefa kuchni, który także smakował doskonale. Małże św. Jakuba polane wywarem cebulowym były idealne. Deser składający się z musu z białej czekolady do teraz jeszcze czuję w ustach. A danie główne, ryba przygotowana techniką sous-vide z grillowanym porem i risotto była genialna. Klimat jest kameralny a wystrój bardzo nowoczesny i mnie osobiście to odpowiada. Polecam wszystkim miłośnikom dobrej kuchni. Uważam, że ceny są odpowiednie do jakości, nie miałem z nimi żadnych problemów i uważam je za dość przystępne w porównaniu do podobnych restauracji, jak Atelier Amaro. Nie jestem krytykiem kulinarnym, ale Sztuczka jest z dokładnie tej samej półki i jeśli już, to niewiele mu ustępuje.
Moja ocena
Sztuczka kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"najnowocześniejszych technik" - LOL. Sami sobie te bzdury marketingowe piszecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry