Widok

Napady na Bank

Ostatnimi czasy, można zauważyć zwiększoną ilość napadów na banki, czy nie powinni funkcjonariusze do czasu do czasu patrolować okolice banków po cywilu?
Cieszy natomiaast fakt, że udało się łapać sprawców napadów np. tego ostatniego na Suchaninie:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Napad-na-bank-na-Suchaninie-n38912.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja to nie jest firma ochroniarska. To bank ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa klientom , personelowi i przechowywanym środkom. Niestety z oszczędności banki rezygnują z zabezpieczeń przed napadami. Zarządy banków wychodzą z założenia że straty związane z napadem są mniejsze niż koszty zabezpieczeń.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Policja ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo każdemu obywatelowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na twojej posessji tez ma zapewniac bezpieczenstwo?
jak by ci zapukal do drzy to bys rzadal nakazu !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuba niewątpliwie masz rację. Policja ma taki obowiązek. Jeżeli zadzwonisz na policję i powiesz że ktoś próbuje cię zabić to masz prawo oczekiwać pomocy. Ale jeżeli zadzwonisz i powiesz że policja ma obowiązek pilnować twojego samochodu to cię wyśmieją. Analogicznie jeżeli powiadomisz policję że planowany jest napad na konkretną filię banku to policja pewnie zajmie się sprawą. Ale jeżeli zadzwonisz i powiesz że ich obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa danej filii banku bo ty się nie czujesz bezpiecznie to prawdopodobnie poradzą ci żebyś sobie wynajął agencję ochrony.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli wniosek jest prosty! nie twoje pienądze tylko banku więc nie udawaj bohatera, niech sobie kradna, bank jest ubezpieczony a ochorona to emeryt który dorabia więc czym tu się przejmować ??? Najniebezpieczniejsze w tym wszystkim jest to że w trakcie takiego napadu moze wmieszać się policja w takim przypadku nerwy bandytom siadaja i zaczynaja robic głupoty, postronni ludzie są w niebezpieczeństwie dlatego Policja powinna wiedząc o takiej akcji wyłapywac przed albo dać im skonczyc robote i dopaśc ich w kryjówce, każde inne działanie to niebezpieczeństwo dla obywateli.
Poza tym złodziej okrada złodzieja ;) jak dla mnie to mogą robić banki codziennie ;D byle by ludziom krzywdy nie robili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry