Widok

Napastnik

Dla wszystkich, którzy ostatnio uwierzyli w "biegacza, który przypadkowo wpadł na jedną z dziewczyn", facet zaatakował dzisiaj ponownie. W tym samym miejscu i o przybliżonej godzinie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam ta informacje. Uciekał w stronę Banina. Sprawdza zgłoszona na policję, podobno tych spraw zgłoszonych jest już kilka. Proszę na siebie uważać. Ludzie to nie żarty.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, to już nie był "zwykły biegacz" jak niektórzy sądzą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można wiedzieć coś więcej? Nic nie słyszałam o poprzedniej napaści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może czas reaktywować naszą „patologiczną młodzież z boisk", do nich napewno się nie zbliży a oni go najszybciej wyczają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak to są piz*dy na strzala z pstryczka:P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gdzie atakuje i o której godzinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może to ten koleś co zgwałcił tą dziewczynę w Gdyni a druga próbował
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też o tym myślę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przed wiaduktem kolejowym na Lotniczej obrał miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się idzie na peron z banina jest kawałek gdzie jest ciemno i miedzy 19 a 20 a 15min temu zaatakował przed sklepem polka, szukają ja osoby trzecie, mamy nadzieję że policja jest w pobliżu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałem też że przed chwilą zaczepił też kogoś przy zabce. Nie wiem ile w tym akurat w prawdy. Ale to zdarzenie przy polce jest prawdziwe. Mam nadzieję że monitoring pomorze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta informacja jest już potwierdzona. Policja jest przy zabce i spisuje wszystkie wiadomości oraz pobierze nagrania z kamer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję że po dzisiejszym dniu ludzie przestaną sobie żartować że może ktoś sobie żartuje itp. Tu naprawdę jest w okolicy niebezpieczny człowiek.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro tyle osób go widziało to może niech ktoś poda w co był ubrany lub jakiś rysopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Pawle. Jedna osoba już zeznala. Teraz z tego co wiem są kolejne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

o kurde a ja wczoraj pojechałam do paczkomatu na szczęście sporo młodzieży było przy żabie. Facet jak na mnie trafisz , zbieraj szczękę z chodnika.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawo podobnie jutro będzie zdany rysopis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W rebiechowie był w dresie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policji nie widziałam nigdzie. Chyba,że są po cywilnemu. Rysopisu też nie znamy. Zapewne nie poznamy, bo policja nie podchodzi do tego poważnie. Tylko o kolejnych napadach dowiadujemy sie. Ktoś ma inne spostrzeżenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policja podeszła do tego poważnie, proszę nie pisać takich bzdur.!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Policja przegląda kamery przy zabce
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co to znaczy "zaatakował"? Pobicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pobicie będzie gdy trafie na tego gościa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pierwsza napasc byla kolo PKM . druga napasc byla na przystanku kolo kosciola . Facet niski , przy sobie w czarnym dresie czapka z daszkiem okolo 160cm wzrostu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie poluje na tych co gołymi łapami bułki macają zamiast woreczki zakładać ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 31
Proszę nie robić sobie żartów, to jest poważna sytuacja. Nie wiem czy byłoby do żartów jeżeli kogoś bliskiego albo ciebie zaatakował
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co to znaczy zaatakował? Pobił? Dusił? Miał nóż? Kopał?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgwalcil..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z kad takie informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kogo w Baninie zgwałcił już takie bzdury wypisujecie. Sprawa w Gdyni a strach w Baninie. plotkary
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żadne plotkary moja kuzynka wróciła do domu przerażona na szczęście ma braci a oni kolegów jak go dorwa to niech Bóg ma go w swojej opiece
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nikogo nie zgwałcił, nie domawiajcie sobie, aczkolwiek nie wiadomo jakie są jego zamiary.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikogo nie zgwałcił ale możliwie, że jak dzieci będą wracać ze szkoły to może porwać i nie wiadomo co może zrobić. Proszę nie pisać czegoś czego nie wiecie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie mówił ,że kogoś zgwałcił ale nie wiadomo jakie mial ma zamiary. Chyba nie chciał pobiegać sobie za kobietami!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno jeździ czarną wołgą. I nie działa sam. Trzeba uważać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Potwierdzam też widziałem czarną wołgę. Faktycznie nie siedział tam tylko kierowca. Uwaga napastników było dwóch. Biegali po wołdze. Raz jeden raz drugi. Za nimi jechał zaporożec, w którym jechało 7 osób uwaga był niebieski. Nie zdążyłem spisać tablic rejestracyjnych tak szybko biegli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

W zaporożcu 7 osób.?? To nie możliwe.
To musiał być Moskwicz 2137...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może to ten sam popapraniec co samochody niszczy?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dajcie spokój temu gościowi od samochodów.
Jest to osoba chora psychicznie. Ciężki temat dla najbliżej rodziny. Nawet Niewiesz jaką tragedie przeżyli a już łatka popaprańca i najlepiej gwałciciela.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co mnie to obchodzi, że jest chora psychicznie? Jest popraprańcem? Jest. Jak taka tragedia dla rodziny, niech go trzymają w szpitalu psychiatrycznym.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najpierw było, że zaczepia dziewczyny, za chwilę że gwałciciel, później że dzieci porywa, a teraz że jeszcze samochody niszczy. Zaraz będzie, że jeszcze kapustę kradł z pola i to na pewno ten, który 90 km/h Pszenną jeździ.
Ludzie co się z wami dzieje?! Nic dziwnego, że w tym kraju tak szybko i tak często dochodziło do pogromów. Dajcie działać policji!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Policja jak zwykle nic z tym nie zrobi, a koleś jak zaczepia kobiety tak dalej będzie zaczepiac i strach wieczorem wyjść z domu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli zaczepia kobiety to niech to zgłaszają na policję... Jeżeli on zaczepia a nie jest zgłoszone to nie miejcie pretensji, ponieważ policja nie wiem w tym momencie czy nadal się porusza po baninie czy gdzieś indziej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnośnie Policji, proszę nie mówić że Funkcjonariusze nic nie robią i że ich nie ma, patrole są wzmożone na Rolniczej, Siódmym Niebie i generalnie po tej części Banina. Żeby to podkreslic, dziś widziałem radiowóz (koło 14-15) jadący z Rolniczej na Pszenną w stronę Algidy)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6


podjechał jak zwykle na myjnie na kawkę, a potem babe bez świateł lub tego co na stopie nie staną i wracamy do bazy zapracowani...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

No i dobrze. Za taka nędza pensje nie opłaca się nic robic więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niech zmieni pracę...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co? Policja dostaje wypłate za przychodzenie do pracy wiec wystarczy. Jak maja robić wiecej to niech dadza im wiecej pieniedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Chciałem kupić działkę w babunie bo blisko do miasta itp ale czytając to forum stwierdzam że to niezły psychiatryka to całe Banino, czy są tam normalni ludzie? Czy można tam żyć bezpiecznie? Czy to zlepek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sbsbh - nie wprowadzaj się i nie szukaj już po tobie widać że zlepek z ciebie też niezły . Będziesz klepać tu jak pozostali 99% swoje żale....bay
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym się nie kierowała wyborem miejsca do życia ludźmi z forum. Co sieją to zbiorą. Proszę się kierować sercem A rozum niech siedzi cicho w takich decyzjach. To Pani ma być szczęśliwa i żyć w zgodzie z miejscem który wybieramy. A ludzie przychodzą i odchodzą. Poprostu nasza przestrzeń sama się oczyszcza z tego co nam nie służy. Tutaj na forum dużo piszą ale czy tak myślą??? Tego nie wiem. Jedno jest proste muszą wziąść odpowiedzialność za wszystko co robią. Pani życzę dużo zdrowia i szczęścia:) ja jestem z Banina. Mieszkam tu pół roku i jest cudownie mimo różnych problemów jak tu piszą. Ale dla chcącego nic trudnego:) pozdrawiam i życzę wyboru prosto z serca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jedna normalna szacun
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

No hejka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

siemanko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś coś powie jak wygląda sprawa zboczeńca zaczepiacza ? Klepaliscie tyle w klawiaturę i straszyliscie i co w końcu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiadomo bo polcja zamknięta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry