Widok

Napawde LUDZIE z PASJĄ :)

Po przykrej porażce w innej szkole-w ELCE pełen sukces w dniu dzisiejszym.To wszystko dzieki MAJI RADKOWI JANKOWI JURKOWI naprawede dziekuję Wam bardzo.Niby tylko jazdy doszkalające,ale dla mnie osobiście to był ponowy kurs.Po1 samochód,który nie dość,że świetnie przystosowany to jeszcze posłuszny-W Elce coś o tym wiedzą chwilami było ciężko.Wiele godzin bardzo intensywnych pod względem praktycznymi z teoria w tle i byłam o niebo bogatsza o wiedze.Wszystko było naprawde na dogodnych warunkach.
Maja doradziła,co zrobić by sprawnie i szybko podejśc ponownie do egzaminu praktycznego.Radek Janek i Jurek profesjonalne zaznajomienie z samochodem,wszelkimi mankamentami drogowymi i w szczegolności z manerwami.Przy atmosferze panującej na jazdach,przyjazność i profesjonalizmu. JAZDY z uwzglednieniem licznych blędów i natychmiastową korektą ich w sensowny sposób.Egzmim po takim przeszkoleniu to formalności Egzaminator po kilku uwagach kosmetycznych był zadowolony i zaliczył egzamin do udanych.Wszytko to wyglądało by zwyczajnie,gdyby nie fakt,że jestem osobą niepełnosprawną-na wózku.
DZIĘKI za trzymane kciuki i troskliwą opiekę zwłaszcz dziś oraz za wiele cennych rad na teraz i przyszłość
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Karolina nawet nie wiesz jak my się cieszymy że zdałaś!! Było to dla nas naprawdę duże wyzwanie ale poradziliśmy sobie i Ty i my :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry