Widok

Napęd do bram

Witajcie

Czy możecie podpowiedzieć jaki macie zainstalowany napęd do bramy garażowej (segmentowa, u mnie Wiśniowski)?

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która kompleksowo w Baninie podjęłaby się montażu poleconego przez Was napędu?

Z jakimi kosztami musiałbym się liczyć, bazując na Waszym doświadczeniu?

Dzięki i pozdrawiam
T
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
12-15 tys zł
Jak ma byc dobra i sprawdzona elektronika+ siłowniki
2 tys zł za lipe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Chyba Ci się coś pomyliło. Napęd do bramy garażowej segmentowej to koszt 1000-1500 zł zależnie od modelu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://warscher.com.pl/czym-sie-kierowac-przy-zakupie-bramy/ bardzo dobra brama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam od Wiśniowskiego. Koszt jak pisał Bart. Działa 2 lata bez jakiegokolwiek problemu. Wszystko wraz z montażem zrobi Ci firma KOLANKO z Chwaszczyna. Moi sąsiedzi też od nich wzięli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję wszystkim za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz kogo wybrales i czy zadowolony jestes bo tez mysle o napedzie do bramy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba zdecyduje się na... http://www.automatykabramy.pl

Oto korespondencja.

"witam
mamy róznych producentóww sprzedaży
zawsze polecam montaz napędów w wersji ekonomicznej,które są na topie i się nie psują-czyli takie jakbym sobie sam montował
w zwiazku z tym ze ma pan brame wiśniowski to polecam montaz napędu bft(montuje takie w swoich bramach jako wyposażenie fabryczne)
koszt zestawu szyna.1 pilot,głowica-830zł
montaż bez utrudnień-250zł(montaz powierzonego napędu klienta-350zł)
dodatkowy pilot 70zł

podane ceny dotyczą brama na jeden samochód czyli o wymiarach do 3,5*2,2 m i nie obejmują wykonanie instalacji elektrycznej-napęd ma wtyczke i potrzebuje gniazdko
opcjonalnie zestaw wysprzeglający z zewnątrz za pomocą bebenka i linki-tylko do tych garaży co nie mają wejscia przez drzwi dodatkowe

w razie pytań prosze o telefon 601 65 12 97 lub mail"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli poda Pan swój adres mailowy lub numer telefonu, będę mógł po sąsiedzku zaproponować jakieś rozwiązanie (jestem z Banina i zajmuje się bramami i automatyką).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dwa lata temu zamontowano u mnie napęd frimy rexroth - wyszło to ok 8 tyś zł ... widzę że znajomy ma jakiś noname wiśniewski ... w ciągu roku już dwie awarie..
Tano nie zawsze znaczy dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
q nawet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1) Tak...... 8 tys. pewnie, bo Bosch na pewno dodaje złoty łańcuch . Dałeś sobie wcisnąć napęd do bram przemysłowych, to masz ;)))
2) Do zwykłej bramy garażowej wystarczy napęd NICE SPIDO SMILO lub podobny innego producenta w cenie 1000-1500 w zależności od wymiaru bramy ( wysokość ) i jej ciężaru.
3) Firma Wiśniowski nie jest firmą bez nazwy.
4) Drogo nie znaczy mądrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm ja mam za 350 zł z marketu budowlanego. ZamontowaLem sam i działa już 4 lata to po co przepłacać. A jak zobaczyłem te ceny w tysiącach to pomyślałem ze mi się zera dwoja😀
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry