Odpowiadasz na:

Narty/Snowboard

Narty/Snowboard
Witam
Poszukuję towarzyszyszki/towarzysza białego szaleństwa do wybrania się na okoliczne Trójmiejskie górki... Mam urlop od 1 do 6 stycznia i... rozwiń

Narty/Snowboard
Witam
Poszukuję towarzyszyszki/towarzysza białego szaleństwa do wybrania się na okoliczne Trójmiejskie górki... Mam urlop od 1 do 6 stycznia i chciałbym trochę pojeździć a we dwoje zawsze raźniej, posiadam samochód więc z dojazdem nie było by problemu :) zapraszam do kontaktu

zobacz wątek
11 lat temu
~Adam

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry