Widok

Nasze Miejsce

Łostowice Temat dostępny też na forum:
Osiedle, choć położone w południowej dzielnicy Gdańska, jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta ze względu na bliskość przystanków autobusowych, węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi), a także Obwodnicy Trójmiasta. Okolice ulicy Niepołomickiej to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska. W sąsiedztwie nowego osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, osiedlowa galeria handlowa, przedszkola, szkoła. Okolica zachęca ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm

Wygląda zachęcająco, chociaż konkurencja na tej ulicy teraz spora, sporo inwestycji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takie w sumie całkiem zwyczajne, bez rewelacji - może i niezłe, ale...Przydałoby się tam więcej sklepów i bliżej osiedla, jedna spora Żabka to trochę mało, inne sklepy w odległości paręset metrów. Koniecznie trzeba tez poprawić komunikację - na razie 2 zatłoczone autobusy jeżdżące co 20 min. zablokowane na wąskiej jezdni przed Świętokrzyską. Osiedle nie jest wcale "dobrze skomunikowane" Autobusem do Wrzeszcza jedzie się nawet godzinę. Kiedy będzie jakiś normalny chodnik na tym odcinku? po drugiej stronie drogi prawie skończone osiedle innego dev.- ludzi przybywa, a dojazd coraz gorszy. Czy jeden albo drugi deweloper coś zaplanował poza mieszkaniami?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Develia (LCC) postawiła budynek w którym jest Żabka, dalej ma lokale tam na sprzedaż, więc raczej nie planują więcej usług, skoro tego nie mogą od paru lat sprzedać. Dramat. Zero usług, a co chwilę nowe pozwolenia na budowę - bez usług. Powinny być w każdym bloku usługi w parterach, parę biurowców w okolicy i problem korków rozwiązany. A tak, żeby gdziekolwiek się dostać trzeba jechać autem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Aniela Buzek

bardzo ciekawie wygląda to osiedle na wizualizacjach ale ja się zdecydowałam już na zakup mieszkania przy Kartuskiej 422, oczywiście nie tylko ze względu na cenę ale także na lokalizację tego osiedla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 27

to chyba tylko ze względu na cenę, bo lokalizacja na pewno nie jest lepsza, niż na Niepołomickiej

Abc
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

A cóż to za nieudolna reklama Kartuskiej?. Bez sensu takie wpisy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi się podoba. Bloki są niskie, kameralne, mi akurat kształt się podoba, żadne wymyślne. Okolica dość fajna (starodrzew, zbiornik, do pętli blisko nawet pieszo). Jedynie co to fakt, że Niepołomicka jest zawsze zakorkowana (ale tak jak i większość Gdańska) i, że do sklepów kawałek (najbliższa chyba stokrotka).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry