Z usług salonu korzystałam pierwszy i ostatni raz, oddałam telefon do naprawy z powodu uszkodzonego aparatu, serwisant oszacował koszt usług na 100 zł kiedy zadzwonił do mnie i poinformował mnie o terminie odbioru zrezygnowalam z naprawy ponieważ cena wydawała mi się za wysoka, obsługa powiedziała mi iż koszty ekspertyzy wyniosą 15 zł, kiedy zgłosiłam się po odbiór, serwisant nie mógł znaleźć mojego telefonu i powiedział ze musi skonsultować się z kolegą co dla mnie było niedorzeczne. Następnie powiedziano mi iż telefon jednak jest w naprawienia koszt tym razem będzie wynosił 40 zł, czego kompletnie nie rozumiem, dla mnie co prawa ta cena jest korzystniejsza, lecz nie rozumiem dlaczego w ciągu jednego dnia zmienil zdanie. Powiedziano mi również ze poprzedniego dnia nie można się było ze mną skontaktować, chociaż rozmawiam z serwisantem i zrezygnowalam z usług. Na koniec oczywiście uregulowałam kosza bo nie chciałam juz robić większych problemów, mi a także drugi stronie. Nikomu nie polecam tego salonu ze względu nie odpowiedzialność i niezorganizowanie obsługi oraz problemy porozumieniem się z klientem.