Widok

Nauczanie zdalne

Skoro wprowadzacie nauczanie zdalne to dlaczego lekcje trwają pół godziny, a przerwa też pół godziny, chodzi o to żeby dzieci cały dzień siedzialy przed komputerem? Skoro lekcja trwa pół godziny to dlatego żeby szybciej skończyć i myślę ze taki byl zamysl tych zmian. A może chodzi o to, zeby nauczyciel mial placone za 45 minut? Slabe to oj slabe
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem. Może zapytaj dyrekcję. Albo lepiej pisz od razu do Czarnka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
To chyba wymysł dyrekcji, bo moje dzieci ( żadne nie uczy się w Baninie) mają lekcję normalnie po 45 min
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lekcja trwa 30min z tego 10min nauczyciel sprawdza obecnosc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
G...burza. a które dziecko w ciągu tych 30 minut lekcji stacjonarnej ( bo 10 minut sprawdza się obecność i odpytuje) wchłonie tej wiedzy 100% i w domu nie musi już się uczyć. Szkoła zawsze polegała na tym żeby nauczyciel powiedział czego dzieci mają się nauczyć same i potem weryfikował wiedzę oceniając. Brali pieniądze za nic tak jak teraz Na zdalnym nauczaniu. Jeżeli dzieci chcą się czegoś nauczyć muszą same tego chcieć wspierane przez rodziców. Umiesz liczyć licz na siebie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak to i twoje dziecko chodzi do państwowej szkoły? Puść do prywatnej to batem pogonisz tych leniwych nauczycieli i jeszcze zagrozisz że nie zapłacisz. Ach gdzie te czasy że uczyli tylko tych co się chcieli i Mogli nauczyć a reszta na pole krowy paść
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

A prywatna szkola normalnie otwarta, rodzice oświadczają ze nie maja warunków i sprzętu i normalnie chodzą do szkół, a nasi dalej w d..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Szkoła zawsze polegała na tym żeby nauczyciel powiedział czego dzieci mają się nauczyć same i potem weryfikował wiedzę oceniając"

Tak to wyglądają studia. Gdy ja chodziłem do szkoły wystarczyło uważać na lekcji i słuchać. W większości przypadków nawet w LO udało się na tej podstawie mieć dobre oceny. Fakt, że z niektórych przedmiotów trzeba było zerknąć w notatki, ale niczego sam się uczyć nie musiałem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
I co.nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo i mniej ana toko tak wychodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


i**ots znowu sie uruchomił odgrzewa stare wàtki głupimi wpisami bez sensu żeby zepchnàć dalej wàtki drażliwe jak sukcesy soltysa...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry