Widok
Nauczyciele SP1 Nowy Dwór Gd. - ocena
Serdecznie dziękujemy biuru podróży za profesjonalną organizację naszej trzydniowej wycieczki szkolnej do Warszawy. Program był niezwykle bogaty i świetnie zorganizowany. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że dzięki zaangażowaniu biura udało nam się bezproblemowo wejść i zwiedzić gmach Sejmu oraz Senatu RP dla uczniów było to wyjątkowe przeżycie! Wszystko przebiegło sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z planem. Z czystym sumieniem polecamy współpracę każdemu nauczycielowi!