Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzamin zdany wątek zamknięty Polecam wszystkim! Bardzo ciesze się trafiłam do szkoły Pana Jana. Człowiek...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Nauczyłem się jeździć wątek zamknięty Super kurs. Teoria - wykłady ciekawe i rzeczowe poparte doświadczeniem...
~Kisiel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

polecam wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy, instruktor bardzo miły, doskonale tłumaczył, opowiadał...
~Lena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole, panuje tam świetna atmosfera,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

polecam wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, wysokowykwalifikowani instruktorzy, cierpliwi i...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2013

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę. Mimo, że pierwszy raz wsiadłam za kółko, nie...
~Anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty Polecam szkołę AWANS. Jeśli ktoś korzystał z usług innych gdyński...
~ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

polecam wątek zamknięty indywidualne podejscie do ucznia , bardzo dobry nauczyciel spokojny ,...
~monika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

SZCZERZE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Pan Jan jest osobą, która została stworzona do tego zawodu, nie tylko potrafi...
~Erwina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Korzystałam z usług różnych szkół i różnych instruktorów, myślałam, że prawo...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Nauka rzeczowa, konkretna. Instruktor posiada dużo cierpliwości do kursantów....
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

POLECAM ;D wątek zamknięty Polecam gorąco ! Nie zawiodłam się ;D Jeszcze nie wiem jak mi pójdzie egzamin...
~Monika ;D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pan Jan jest świetnym instruktorem, nie tylko przygotowuje do zdania egzaminu...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Szkoła godna uwagi! wątek zamknięty Dzięki naukom u pana Jana, wiem, że wyszkolony jestem odpowiednio, by móc...
~Michał O
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Super szkola Polecam bardzo ta szkółkę ponieważ pan Jan jest bardzo miłym i...
~Oskar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Prawdziwy AWANS ;) wątek zamknięty Dzięki świetnemu instruktorowi wymarzone prawko już niedługo do odbioru :)...
~Marta Ż
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Strzał w dziesiatke ;) wątek zamknięty Pan Jan jest fantastycznym instruktorem. Dzięki niemu, wiem na co uważać i...
~Dorota D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

polecam wątek zamknięty Pan JAN wyrozumiały instruktor i cierpliwy. polecam
~MONIKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam 'Awans'. Pan Janek to świetny instruktor, który wzorowo naucza...
~Łukasz Licznerski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Polecam gorąco! wątek zamknięty Czasami miałem ochotę wysiąść z samochodu i iść do domu, ale patrząc na to...
~Kursant M
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

46

wątków

do góry