Widok

Nauka fotografowania aparatami tradycyjnymi lustrzankami analogowymi

Fotografia jest moja pasją . Chętnie podzielę się z Tobą moimi zasadami dobrej fotografii . Zapraszam Cię na spacery fotograficzne podczas których zdobędziesz umiejętności posługiwania się aparatem manualnym .
Nauczysz się opowiadać zdjęciem jak dobry Poeta powiesz zdjęciem więcej pokazując mniej , zaczniesz robić zdjęcia ciche i mocne ,mądre a nie sprytne . Do swojej dyspozycji masz kilka aparatów : Zenit ET oraz EM , YASHICA FX 7 oraz TL ELECTRO , Canona 300 eos , Minolta 404is 300 is , Ricoh ZF35 , dla ciekawych LOMOgrafii LC-A( klisza fujifilm Superia 200 i wywołanie w cenie )
Opieka merytoryczna od "A do Z" wyjazdy do ciekawych miejsc w okolicy Trójmiasta Zadzwoń 784767797
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę się skontaktować olaradtke@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogę prosić o podopowiedz jaki aparat byłby dobry dla amatorki? na co zwrócić uwagę?

Zależy mi na uwiecznieniu rodzinnych chwil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy ile chcesz wydać Pieniążkow .najważniejsze to złapać emocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Max 2000
I to tyko do fotografowania synka, jakiś imprez. Na pewno nie hobbystycznie i bez zabawy w dokupowanie obiektywów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczytaj opinie ja mam nikon d5300 i jestem mogą zadowolona prosty interfejs lekki dobrze się trzyma :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, świetny pomysł, z chęcią bym się spotkała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Szukam systemu CRM (13 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

do góry