Widok

Nauka nurkowania

Witam.
Czy ktoś z Wam uczył się w 3City nurkowania? Może polecicie jakąś szkołę, kurs, instruktora?
Pozdrawiam

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM
SAM JESTEM ZAINTERESOWANY JAKAS SZKOLA NURKOWANIA.
JAK SIE CZEGOS DOWIESZ, PROSZE O MAILA.
POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ.
MICHAL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaleźliśmy takie firmy:

http://www.pg.gda.pl/org/rekin/
http://www.delphinus-gdansk.pl/
http://www.cn-tryton.pl/

My się jeszcze nie zdecydowaliśmy.
Pozdrawiam

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kurs w Argonuat

W Centrum Nurkowym Argonaut , prowadzonym przez Pana Tomasza Dobroczek instruktora i trenera nurkowania PADI i IANTD , pływania......, ukończyłem podstawowy kurs nurkowania OWD-Open Water Diver .Co mogę powiedzieć : profesjonalizm , ogromna wiedza i doświadczenie oraz super podejście do kursanta Pana Tomasza i co najważniejsze małe kameralne grupy kursantów , a nie jak mój znajomy ukończył kurs w pobliskim Gdańskim Centrum w grupach 15 osobowych , gdzie kursy i instruktorzy są nastawieni na komercję ( kasa , piar i przyklejony uśmiech , pseudo profesjonalizm....).Instruktor pomagał również w doborze sprzętu nurkowego.Jestem zachwycony z umiejętności nurkowych , których nauczył mnie Pan Tomek.Zapisałem się na wyjazd do Egiptu , gdzie zastosuję swą wiedzę i umiejętności nurkowe zdobyte w ARGONAUT. Polecam i zgadzam się z pozytywnymi opiniami , i mogę to potwierdzić na własnym żywym przykładzie.Widzę iż nie tylko ja tak twierdzę. Czytając opinię widzę zależność , iż osoby które zapisały się na zajęcia aqua aerobicu, nauki pływania, basen ,kursy nurkowania , pierszej pomocy.... są zadowolone, a nie zadowoleni są osoby , którym nie udało się dostać na zajęcia prowadzone przez Argonaut.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wszystko byłoby dobrze jeśli tylko Państwo z argonautu umiesciliby także cennik to nie trzebaby było jescze dzwonic się dopytywać o cenę kursu ( 1300 zł)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
jak owd to wszedzie taka sama cena ... co innego p1 lub ssi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja wysłałam zapytanie mailem z ich strony http://www.argonaut.gda.pl
i dostałam ofertę, zapisałam się i OK.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej

Polecam Tryton www.cn-tryton.pl, Szkołę nurkową Piórewiczów www.centrum-nurkowe.pl i Explorer.
Sama nurkuję a kurs robiłam w www.explorer.cnet.pl/.
To są jedyne 3 szkoły nurkowe w 3city do polecenia. Od Rekina trzymałabym się z daleka. Brak profesjonalizmu i odpowiedniego zabezpieczenia. Miłego nurkowania i do zobaczenia gdzieś pod wodą :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
NO,"REKIN" to hardcor , fool wypas,szkoła przeżycia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
gani napisał(a):

> Witam.
> Czy ktoś z Wam uczył się w 3City nurkowania? Może polecicie
> jakąś szkołę, kurs, instruktora?
> Pozdrawiam
>
>
Też polecam Tryton www.cn-tryton.pl, Szkołę nurkową Piórewiczów w Gdyni. Ja sam robiłem "jeszcze" w Ticadzie w sumie też by polecił. Poznałem też ludzie z Bałtyckiego Centrum Nurkowego też bym polecił...

raf741
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Serdecznie polecam kursy nurkowania w Centrum Nurkowym ARGONAUT. Posiadana wiedza praktyczna, a w szczególności umiejętność jej przekazania kursantom oraz indywidualne podejście do uczestnika kursu stawiają kursy od początku na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. prowadzone zajęcia oraz sposób przekazania wiedzy wymaga przestawienia się z myślenia iż jest to komercyjny kurs 3-dniowy po którym można zanurkować po raz ostatni na 30 lub więcej metrów. W trakcie kursu należy zrozumieć reguły nim rządzące co znacznie ułatwia zrozumienie intencji prowadzącego zajęcia. Na prowadzonych kursach Pan Tomasz Dobroczek wpaja olbrzymią dawkę wiedzy (nawet często wykraczającą poza jego ramy) ale przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo w nurkowaniu i rozwija wyprzedzające myślenie o tym co będzie za chwile. Tanio i szybko nie zawsze oznacza bezpiecznie. Patrząc z tego punktu pod wpływem jego szkolenia w sposób znaczący zmieniłem konfigurację posiadanego sprzętu opierając się na jego radach i doświadczeniu. Warto www.argonaut.gda.pl
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam! Kursy Nurkowania Tomasz Dobroczek - najleprzy wybór...na GROUPONIE

Szkół rzeczywiście jest sporo. Warto jednak trochę pośledzić ich absolwentów i kroniki wypadków nurkowych.
Prawda jest taka że po podstawowym kursie bez odpowiedniej praktyki absolwenci większości z nich są po prostu zagrożeniem dla siebie i innych. NIestety niektóre szkoły nurkowe to "taśmy produkcyjne" gdzie nie myśli się o tym ze kształci sie nurka ale o kasie jaka sie z klienta zdziera.
Dlatego cieszę się że ja nurkuje w Argonaucie. Tu szkolenie PADI OWD trwało prawie rok a nurkowań było 2 razy tyle ile wymaga PADI. Pozdrawiam Tomka i całą ekipę.

Szkoła Argonaut to profesjonalizm, elastyczność, komfort i bezpieczeństwo klienta. Pan Tomasz dba o to by zajęcia były przeprowadzone w pełni rzetelnie i w przyjemnej atmosferze. Dodatkowym atutem firmy jest bardzo duża dogodność terminów i możliwość dopasowania zgodnie z oczekiwaniami uczestników kursów zarówno pływackich jak i nurkowych.

Całość kursu była odpowiednio zaplanowana i rozłożona w czasie. Materiał był bardzo obszerny i zadowoliłby nawet ambitniejszych kandydatów na przyszłych nurków . Podczas trwania całego kursu instruktor nurkowania Tomasz Dobroczek chętnie odpowiadał na pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości związane z różnymi zawiłościami zakresu nurkowania wyraźnie akcentując swoją opinię na dany temat, dodatkowo popartą szeregiem logicznych argumentów i wyjaśnień. Osobiście pozwoliło mi to na poszerzenie mojej wiedzy i wyjaśnienie wątpliwości, na temat których istnieją sprzeczne opinie w różnych źródłach. Kurs przebiegał w bardzo przyjaznej, wesołej atmosferze i chętnie wybrałbym się na kolejny kurs prowadzony przez Tomasza Dobroczek.

Na pewno kupię następną promocję na GROUPONIE ;D

Marcin
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niedawno robilem kurs OWD w szkole Firefish instuktor prowadzacy to Marek Szczesniak Jestem bardzo zadowolony i bede chcial zrobic tam rowniez Advance Oni robia kursy caly rok i naprawde profesjonalnie. www.firefish.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Witam,
polecam Centrum Nurkowe TICADA z Gdyni.
Super instruktorzy, elastyczność, bezpieczeństwo i fajna atmosfera nad i pod wodą:)
Pozdrawiam Piotr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Cześć!
Jeżeli nurkowanie w 3mieście to tylko Gdynia Dive - świetna kadra i dużo zabawy. Instruktorzy mają anielską cierpliwość, a jednocześnie poczucie humoru. Imponujące są także korzenie prosto z Marynarki Wojennej! Polecam: http://www.gdyniadive.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17
Polecam naprawdę zajęcia w Argonaucie. Cenię sobie przyjemną atmosferę i profesjonalizm. I to na pewno znajdziecie w tej szkole. Zajęcia bardzo elastyczne dla wszystkich w dobrze skomponowanych grupach. Czasami trochę :-))) jak w Sharm El Sheikh :-))) ale naprawdę bardzo sympatycznie, szczególnie w grupach dla dorosłych. W sumie przedłużam sobie i dzieciom wakacje. `Kobietkom na pewno przydadzą się zajęcia na super "linię"z panią Yvette, a panom też się przyda umiejętność ratowania "lasek" i nie tylko. Naprawdę sensownie i dobrze spędzony czas oraz zainwestowane w siebie i we własne dzieci pieniądze. To nic, że skończyło się lato zaczął się Argonaut !!!!!!!!!!!!!!.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Świetny kurs, wspaniałe wprowadzenie do innego świata!

Nurkowanie jest przejściem do innego środowiska - nie do końca nam
przyjaznemu. Na kursie dowiedziałem się jak cieszyć się z obserwacji podwodnego
świata w sposób swobodny i bezpieczny. Cieszę się, że trafiłem do pana
Tomka, bo mam pewność, że zostałem dobrze wyszkolony. Dużo informacji,
ogromna liczba przykładów z bogatego doświadczenia instruktora, kurs
nastawiony na bezpieczeństwo i pełne zrozumienie przedstawionych zagadnień -
nie wystarczy być na kursie, należy wszystko zrozumieć - a to jest mało
spotykane w dzisiejszych czasach. Instruktor wymaga zaangażowania, ale po takim
szkoleniu wiemy, że posiadamy umiejętności pozwalające nam przewidzieć
i zabezpieczyć się przed wieloma trudnościami, które mogą nas spotkać
pod wodą. Oczywiście nie należy się spodziewać krótkiego weekendowego
kursu, bo niestety takie kursy nie nauczą niczego więcej niż to co jest
wymagane w podstawowym programie szkolenia (a i to nie pewne). Podobnie jak nauka
jazdy samochodem - możemy przejść "przyspieszony" kurs "prawa jazdy",
wyjechać na ulicę i liczyć na dużo szczęścia... Tyle, że pod wodą
weryfikacja umiejętności może być dużo bardziej brutalna... I dlatego warto
przyjść do pana Tomka! Polecam!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam naprawdę zajęcia w Argonaucie. Cenię sobie przyjemną atmosferę i profesjonalizm. I to na pewno znajdziecie w tej szkole. Zajęcia bardzo elastyczne dla wszystkich w dobrze skomponowanych grupach. Czasami trochę :-))) jak w Sharm El Sheikh :-))) ale naprawdę bardzo sympatycznie, szczególnie w grupach dla dorosłych. W sumie przedłużam sobie i dzieciom wakacje. `Kobietkom na pewno przydadzą się zajęcia na super "linię"z panią Yvette, a panom też się przyda umiejętność ratowania "lasek" i nie tylko. Naprawdę sensownie i dobrze spędzony czas oraz zainwestowane w siebie i we własne dzieci pieniądze. To nic, że skończyło się lato zaczął się Argonaut !!!!!!!!!!!!!!.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nurkowanie fajna rzecz, ale w Polsce nie bardzo jest gdzie :(
http://www.CiekaweNoclegi.pl - Noclegi w Polsce, baza noclegów od Bałtyku po Tatry! Hotele, apartamenty, pensjonaty, agroturystyka, kwatery i noclegi Sopot, kwatery i noclegi Gdańsk, kwatery i noclegi Gdynia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
swego nie znacie a cudze chwalicie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Centrum Nurkowym Argonaut , prowadzonym przez Pana Tomasza Dobroczek instruktora i trenera nurkowania PADI i IANTD , pływania......, ukończyłem podstawowy kurs nurkowania OWD-Open Water Diver .Co mogę powiedzieć : profesjanalizm , ogromna wiedza i doświaczenie oraz super podejście do kursanta Pana Tomasza i co najważniejsze małe kameralne grupy kursantów , a nie jak mój znajomy ukończył kurs w pobliskim Gdańskim Centrum w grupach 15 osobowych , gdzie kursy i instruktorzy są nastawieni na komercję ( kasa , piar i przyklejony uśmiech , pseudo profesjonalizm....).Instruktor pomagał również w doborze sprzętu nurkowego.Jestem zachwycony z umiejętności nurkowych , których nauczył mnie Pan Tomek.Zapisałem się na wyjazd do Egiptu , gdzie zastosuję swą wiedzę i umiejętności nurkowe zdobyte w ARGONAUT. Polecam i zgadzam się z pozytywnymi opiniami , i mogę to potwierdzić na własnym żywym przykładzie.Widzę iż nie tylko ja tak twierdzę. Czytając opinię widzę zależność , iż osoby które zapisały się na zajęcia aqua aerobicu, nauki pływania, basen ,kursy nurkowania , pierszej pomocy.... są zadowolone, a nie zadowoleni są osoby , którym nie udało się dostać na zajęcia prowadzone przez Argonaut.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja robiłem kurs nurkowy w Trytonie, to bufony i lecą na KASSSSSE.....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam , tryton to tylko KASSSA.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tryton,OOOOOOOOOO!!!!!! już nigdy więcej nie dam się im naciągnąć,obiecują ....PUSTE słowa bez pokrycia....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nurki przyszlosciowo w baltyku , w jeziorach naszych, tylko cmas w kdp a nie jakies padi i owd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
mozna tu dowiedziec sie czegos wiecej...
http://www.nurkowanie.v.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Proszę o opinię o Gdynia Dive! To pilne, bo mają teraz 60% zniżki i chciałabym zdążyć ściągnąć kupon z Hotdeals przed zakończeniem promocji!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
gdynia dive to pełny profesjonalizm , gość jest wymagający ale szkolił najlepszych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

NAUKA PŁYWANIA i KURSY NURKOWANIA w GDAŃSKU

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić 3 szkoły:

http://centrum-nurkowe.pl

http://www.firefish.pl/

http://www.cn-tryton.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Widzę, że namiary na szkoły już masz. Także tu nie będę nic proponować. Ale mogę Ci zaproponować dystrybutora sprzętu do nurkowania. Profesjonalny, markowy sprzęt i akcesoria do nurkowania masz tutaj https://www.tusa.com.pl/ . To dystrybutor marki Tusa. Tusa to jeden z pierwszych na świecie producentów sprzętu do nurkowania i snorkelingu. Z tego osprzętu korzystają zawodowcy, a u dystrybutorów zaopatrują się też centra nurkowe i szkółki. Myślę, że jeśli planujesz nurkowanie to temat sprzętu powinien Cię zainteresować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiecie na https://nurkowy.com.pl/ ? Ogólnie widziałam, że wybór jest tutaj dosyć duży, dodatkowo też akcesoria wyróżniają się wysoką jakością co jest też jednak ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry