Widok

NaukoweLove Nocą

NaukoweLove Nocą Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: NaukoweLove Nocą, 10 lutego 2023 godz. 19:00 - 23:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A prowadzący i organizatorzy będą nago?

Badam stopień desperacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wege ?

A dlaczego poczęstunek ma być tylko wegański ? Po co ta nachalna promocja wszelakich dziwactw ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

A ja, jako wegetarianin, cieszę się, że na takich imprezach będzie jedzenie dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. Myślę, że jeśli przez jeden wieczór mięsożerca nie zje kotleta, to krzywda mu się nie stanie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak wegetarianin raz zje kotleta to nic mu sie nie stanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przestanie być wegetarianinem. Mięsożerca po fasoli wciąż będzie mięsożercą. Czy to na prawdę tak trudne uszanować preferencje żywieniowe innych osób..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poza tym, w opisie stoi, że poczęstunek będzie wegetariański, a nie wegański. Proszę czytać ze zrozumieniem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pro tip: zjedz kotleta w domu, a wegetariański poczęstunek potraktuj jako sałatkę. żale wylewaj gdzie indziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pro tip II - danie wegańskie zjedz w domu przed wyjściem i nie musisz patrzeć na mojego kotleta gdzieś tam indziej na miescie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rozrywka

Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d." (3 odpowiedzi)

Daria ze Śląska, która znalazła się w czołówce wielu ubiegłorocznych podsumowaniach muzycznych,...

Boto jam: Bluesowe Poniedziałki (4 odpowiedzi)

Niech się niesie wspaniała wieść. Od teraz już nie da się nie lubić poniedziałków. Gdyż każdy...

Festiwal Cydrów Rzemieślniczych Cydrówka (7 odpowiedzi)

30 maja 2024 r. wszystkie cydrowe drogi będą prowadzić do Ośrodka Tabun w pobliżu Gdańska. Na...

do góry