Widok

NaukoweLove Nocą

NaukoweLove Nocą Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: NaukoweLove Nocą, 10 lutego 2023 godz. 19:00 - 23:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A prowadzący i organizatorzy będą nago?

Badam stopień desperacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wege ?

A dlaczego poczęstunek ma być tylko wegański ? Po co ta nachalna promocja wszelakich dziwactw ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

A ja, jako wegetarianin, cieszę się, że na takich imprezach będzie jedzenie dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. Myślę, że jeśli przez jeden wieczór mięsożerca nie zje kotleta, to krzywda mu się nie stanie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak wegetarianin raz zje kotleta to nic mu sie nie stanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przestanie być wegetarianinem. Mięsożerca po fasoli wciąż będzie mięsożercą. Czy to na prawdę tak trudne uszanować preferencje żywieniowe innych osób..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poza tym, w opisie stoi, że poczęstunek będzie wegetariański, a nie wegański. Proszę czytać ze zrozumieniem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pro tip: zjedz kotleta w domu, a wegetariański poczęstunek potraktuj jako sałatkę. żale wylewaj gdzie indziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pro tip II - danie wegańskie zjedz w domu przed wyjściem i nie musisz patrzeć na mojego kotleta gdzieś tam indziej na miescie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rozrywka

Walentynki na 34 piętrze! | Nieograniczony bufet, muzyka na żywo i widok na całe Trójmiasto (4 odpowiedzi)

Walentynki na najwyższym piętrze północnej Polski! Najwyższe piętro Olivia Star to idealna...

Palion - Tryb Kreatywny Tour (7 odpowiedzi)

Tryb Kreatywny Tour to pierwsza trasa koncertowa Paliona. Znany YouTuber w swojej muzycznej...

Beksiński.Live (9 odpowiedzi)

Beksiński.Live 2024 to kolejna odsłona spektaklu multimedialnego zainspirowanego twórczością...

do góry