Nautilus

Restauracje

Gdańsk, Bałtycka 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urodziny Oli wątek zamknięty Spędziliśmy uroczy, urodzinowy wieczór w Restauracji. Obsługa jak i menu na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

okropieństwo wątek zamknięty Byłem z rodziną w ostatnią niedzielę ceny z księżyca, porcję małe, jedzenie...
~michałustawski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2016

Polecamy wątek zamknięty Spędziliśmy przemiły wieczór walentynkowy. Kelner Łukasz bardzo zadbał o...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

OPINIA O Restauracji i menu wątek zamknięty Można tu zjeść pyszne śniadanie , treściwy obiad i wspaniałą kolację. Są tu...
~Ewa Julia Juczyńska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Ewa - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Zupa rybna jest jedną z najgorszych jakie dotąd jadłam, z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Obiad ślubny wątek zamknięty W marcu urządziliśmy w Nautilusie obiad ślubny. Właściciel, a zarazem szef...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Obiad imieninowy wątek zamknięty W ostatnia niedziele bylam zaproszona na obiad imieninowy w Restauracji...
~Sonja-Blanca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Jak zwykle super wątek zamknięty Super restauracja , super jedzenie super obluga i wystroj. Szefostwo oddane...
~Gosia zza morza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2014

Genialne miejsce wątek zamknięty Niedawno miałam okazję posmakować dzieł Szefa Kuchni. Razem z mężem i dziećmi...
~Monika z rodziną
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2014

Dramat!!! wątek zamknięty Cola rozgazowana, (...) kurczak odgrzewany i twardy, skłócony personel a ceny...
~gorallo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Wesele w Nautilusie wątek zamknięty Bez chwili namysłu polecam ten lokal na wszelkie imprezy i uroczystości!!!!...
~Kasia i Dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Polceamy ogromnie !!! wątek zamknięty Super restauracja z fajnym menu i przyjaznym personelem !!!! Wlasciciele...
~Bardzo zadowoleni goscie urodzin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

niezawodna wątek zamknięty W Nautiliusie byłen kilka razy, z klientami i z rodziną. Moim zdaniem to...
~piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Restauracja z klasa wątek zamknięty Nieplanowany wypad do restauracji Nautilius jak zwykle zakonczony sukcesem....
~Gonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Trudności z herbatą wątek zamknięty Wydawać by się mogło, że na zimowe dni w restauracji sąsiadującej z deptakiem...
~Niezadowolona
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

... wątek zamknięty Byłam w wielu restauracjach, ale ta jest jedną z najgorszych. Zupy podawane...
~avb
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

dla smakoszy wątek zamknięty Restauracja, menu i obsługa tak nam się spodobała, że przychodziliśmy tu co...
~Lila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Rewelacja wątek zamknięty Uwielbiam dobra kuchnię i na taką zawsze mogę liczyć wybierając się do...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

przepyszny Nautilus wątek zamknięty Znajomi od lat zachwycają się kuchnią i atmosferą Nautilusa-przejechałam 500...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

nic specjalnego... wątek zamknięty Wszystkim lubiącym dobre jedzenie i miłą atmosferę stanowczo odradzam,...
~jarosław o.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

62

wątków

do góry