Widok

Navalia

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w Gdańsku, na granicy Starego i Młodego Miasta, a więc w obszarze, którego najbardziej intensywny rozwój właśnie się rozpoczyna. W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne do wygodnego życia elementy miasta, a w przyszłości w wkroczy tu intensywne śródmiejskie życie. Działka na której powstanie Navalia ma nieregularny kształt, stąd też zabudowa nie będzie zwykłym kwartałem. Powstanie ona także przy łuku ulicy Wałowej co pozwoli odsłonić budynek przychodni i stworzy nową ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koszmarny klocek i niezgrabna elewacja

jako student architektury zaczynam się zastanawiać poważnie nad swoją przyszłością.

z jednej strony mam wrażenie, że na pewno będę miał pracę. bo popełnić taki projekt w trakcie semestru to kwalifikuje się na maksymalnie 'dostateczny'...
z drugiej zaś, zastanawia mnie czy to inwestorzy z bożej łaski tak tną po kosztach i wymyślają sobie niestworzone budżety na projekt, że nic lepszego nie można postawić...

ludzie, młode miasto buduje się od podstaw. to, co się tam zbuduje, będzie zdobiło (lub szpeciło) nowe centrum miasta przez kolejne dziesięciolecia. bądźcie poważni i traktujcie to miasto poważnie, i oszczędźcie nam więcej takich szkaradztw...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

real

zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma żadnych świętości

w takim miejscu.. TO.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry