Widok

Navigator Miszewko

Miszewko Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstaje w Miszewku, niedaleko Banina. Taka lokalizacja umożliwia zamieszkanie w zacisznym miejscu, a jednocześnie w okolicy, gdzie istnieje rozbudowana infrastruktura, która zapewni rodzinie wygodne życie na co dzień. Niedaleko osiedla znajdują się markety, lokale usługowe, centra sportowe, ośrodek zdrowia, szkoły i przedszkola. Miejsce jest także idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku i kontaktu z przyrodą. Wokół domu nie zabraknie miejsca do spędzania czasu na łonie natury, ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super osiedle

Bardzo ładna inwestycja, wreszcie ktoś pomyślał o mieszkańcach. Jest szlaban, chodniki, oświetlenie, wiaty śmietnikowe i ogrodzenie, zbiornik retencyjny. W Baninie i okolicach deweloperzy raczej nie grzeszą jakością, tutaj widać, że jest inaczej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

krystyna

To prawda ładnie zapowiadająca się inwestycje w Miszewku w sumie to w Baninie. Byłam widziałam budowę, inwestor nowy na rynku mieszkań czy domów ale widać, że się starają dbać o przyszłego mieszkańca. Tak powinny wyglądać inwestycje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dziwna sprawa

Domy wybudowane już dość dawno, a cały czas nie sprzedane. W obecnych czasach troche dziwna sprawa. Czy ktoś wie dlaczego jest taka sytuacja?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieliśmy kupić z żoną tam dom, jeszcze w 2020 roku, już wtedy mówiono, że mają byc budowane następne etapy. jak widać coś jest nie tak. na szczęście zdecydowaliśmy się na inną inwestycję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przeszkody formalne

Z powodu pandemii musieliśmy bardzo długo oczekiwać na dopełnienie formalności przez dostawców mediów. Z wielką radością wznowiliśmy sprzedaż. Oferujemy domy gotowe do odbioru. Zapraszamy na prezentację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem oglądać jakość wykonania tragiczna na nieszczęście moi znajomi tam kupili o ilości usterek nie będę pisał bo są załamani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli kolejne bloki w polu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Coś nie tak.

Domy oddane rok temu,ale według strony dewelopera, większość stoi pusta, a tylko kilka zarezerwowanych.Co jest nie tak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłem tam dzisiaj i dowiedziałem się, że dopinali całą papierologię, żeby wszystko było git. Wszystkie obostrzenia mocno zahamowały działanie większości jakichś większych instytucji to i nie dziwota, że tyle się użerali z tym.
Teraz jadę na urlop, ale już już jestem umówiony na oglądanie w maju to mogę powiedzieć coś więcej, bo jak tam byłem w weekend z żoną to z zewnątrz wszystko wygląda obiecująco.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam oglądać i nawet już rozmawiałam z moim doradcą kredytowym. Jak się zepnie finansowo to uciekamy z miasta :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że nie widziałem wcześniej tych ogłoszeń, widzę, że w Kolbudach przepłaciłem za mieszkanie, tutaj miałbym w tej cenie dom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga

blisko obwodnica i halas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do obwodnicy jest 1,5 km

więc niczego nie słychać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry