Odradzam zakup biletu z tej firmy! Kierowcy nie wjeżdżają na wyznaczone przystanki mimo posiadania zakupionego wcześniej biletu.

Kupiłam bilet w dwie strony, ale w drodze powrotnej autobus po prostu sobie nie przyjechał (mając mnie zabrać z Berlina do Polski). Byłam dużo przed czasem na przystanku, jaki widnieje na bilecie (ZOB am Funkturm Masurenallee, st. 21), a planowana godzina odjazdu to 22.30. Kiedy po 15 minutach ktoś w moim imieniu z Polski dzwonił do firmy i w końcu po wielkich trudach (mimo podanych 3 numerów) udało się dodzwonić, kierowca stwierdził, że jest już przed granicą i niestety takie sytuacje się zdarzają, dlatego też trzeba kontaktować się z biurem w Hamburgu. Wyszło więc na to, że nie ma zamiaru po mnie wrócić. Takim to sposobem pozostawiono mnie samą na dworcu w Berlinie w nocy, a bilet kupiłam od razu w dwie strony jadąc z Polski. Widać w tej firmie zakupiony bilet nic nie znaczy. Nigdy więcej nie zdecyduję się na zakup biletu od EST i zdecydowanie odradzam to komukolwiek!!!