Widok

Neptun Park

Jelitkowo Temat dostępny też na forum:
Neptun Park to osiedle powstałe zaledwie 100 metrów od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego oraz licznych ciągów pieszo-rowerowych. Niska kameralna zabudowa nawiązuje do przedwojennej zabudowy Oliwy oraz Sopotu. Między budynkami powstała ciekawa zieleń urządzona oraz place zabaw dla dzieci. Osiedle jest ogrodzone. Budynki realizowane były etapami. Część z nich ma podwyższony standard, zarówno pod względem materiałów wykończeniowych klatki oraz elewacji, jak i możliwości ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie z przedmowca :) rewelacyjna lokalizacja jak dla mnie, zapach morza i lasu wdzierajacy sie w nozdrza, reompensuje wysoka cene mieszkan ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie bój nic

kryzys będzie to spuszczą z tonu i może być drożej jak w innych miejscach ale i tak będzie dużo taniej niż sobie planują :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie, super extra

Mam tylko obawy że w związku z ociepleniem klimatu może być osiedle w przyszłości narażone na wodę w jakimś stopniu. Może się mylę ale ta piękna lokalizacja nie dawałaby mi spokoju. A tak poza tym to bardzo fajny wybór i człowiek czułby się cały czas jak na urlopie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

blisko morza

nie jestem pewien, czy często chodził bym po tym parku lub nad morze w ciągu roku. chyba przesada z tą ceną, no chyba, że grunt był taki drogi. ale jeśli są chętni...generalnie jednak trochę sympatyczniejszy byłby kapitalizm z nieco bardziej ludzką twarzą...poza tym wszystko super :/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Piekne ale...

Cena jest dosc wygorowana, coch oczywiscie to ma przelozenie na bardzo dobra lokalizacje, jednak placac okolo 12 tys lub wiecej za metr mieszkania nad morzem, oczekiwaloby sie czegos jeszcze, mianowicie widoku na morze, tu tego zabraklo, mysle ze jest to jedyny ale i najwiekszy minus takiego osiedla. Do wyboru mamy kilka innych poroiwnywalnych lokalizacji w 3 miescie z widokiem na morze. Druga sprawa, w takiej lokalizacji mozen sie tez spodziewac ze czesc mieszkan bedzie kupiona na wynajem dla letnikow, i innych gosci, co moze spowodowac,z e mieszkanie tam bedzie dla stalych mieszkancow nieco uciazliwe. Kazdy kto bedzie chial tam zamieszkac, bedzie wymagal spokoju i dbania o osiedle i infrastrukture chocby samych czesci wspolnych jak np klatki schodowe, windy trawniki, itd. Z osobami, ktore bede tam tylko w czasie letnim, mzoe byc to trudne. I to moim zdaniem jest drugi minus (oczywiscie see tower to podobna historia). Pozdrawiam Michal z Bydgoszczy (zakochany w 3miescie)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

do michal

Do wyboru mamy kilka innych poroiwnywalnych lokalizacji w 3 miescie z widokiem na morze...jakie to lokalizacje napiszesz,,,szukam własnie czegos takiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

3miasto

czesc,
ja rowniez jestem zakochana w trojmiescie i mam nadzieje ze niedlugo tam wroce (obecnie mieszkamy w warszawie i trudno mi ja pokochac:). czy mozesz mi powiedziec jakie sa jeszcze inne ciekawe lokalizacje o ktorych wspomniales. jestem chetna cos fajnego kupic?
Pozdr.
sylwia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie historia wyglada u mnie. Mieszkalam w Sopocie. Teraz w Warszawie. Tesknie za moim miastem ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12 tysiecy za metr hahaha przy tak niskich zarobkach w trojmiescie to kpina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

cena

cena troche wygorowana jest za slabo ujete,brak slow na propozycje 12.000 za metr
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

cena 12tys/metr2 to jedna z najniższych. obecnie ceny tych 'lepszych' mieszkań oscylują pomiędzy 15 a 20 tys/m2 i rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. poprzez 'lepsze' mam na myśli te z widokiem na park i na wyższych piętrach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

buhahahahahahaha

buhahahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

super miejsce

gdyby było mnie stać na kupno mieszkania w tym konkretnym osiedlu nie zastanawiałbym się ani chwili.
Aha panie Michale tak przy okazji SEA TOWERS
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

upss

miejsce znienawidzone przez mieszkancow
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

lokalizacja super na lato

Lokalizacja super na lato ale zdecydowanie wolalbym mieszkac w nadworskim dworze ktore buduje Invest konford.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dwa słowa....

...osiedle grodzone. Komu chce się mieszkać w złotej klatce dla spsutej Warszawki, przyjeżdżającej "do trójmiejskiego domu" na sezon :D

Poza płotem i ochroną oddzielającym nuworyszowskie elity od "tłuszczy" - architektura i zieleń b.ładne. Lokalizacja zaraz przy morzu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

zgadzam się

tam sama warszawka wynajmuje dla prezesików lotosu i innych popaprańców z zagramanicy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

mylisz się

nie jestem 'warszawką', ani żadną pseudoelitą, mieszkam tu od niedawna i bardzo sobie chwalę. nikt tu nie jest 'popaprany', mieszkają normalni ludzie, ale niektórym ciężko zrozumieć, że normalny człowiek też może sobie pozwolić na mieszkanie w Neptun Parku. pozdrawiam resztę tych normalnych ludzi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, zastanawiam się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu (na co dzień nie na weekendy), czy możesz "powiedzieć", jak się tam mieszka na co dzień? Pewnie już masz wyrobioną opinię...Jak daleko jest do podstawówki? Czy jest to bezpieczna okolica? Mam na myśli nie tylko ogrodzone osiedle, ale ewentualną drogę dla dziecka do szkoły...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

miejsce

zgadzam sie miejsce ladne ale wole moje okolice 16 pietro z widokiem na ocean spokojny tylko 98m w Wollongong.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

osiedle wrogie rodzinie z dziecmi

niestety mieszkanie na tym osiedlu to tylko ladnie i drogo wyglada. w rzeczywistosci zostal zlikwidowany jedyny plac zabaw na osiedlu. Oczywiscie w planie byly trzy place. korty itd ale wlasciciele chca tylko zarabiac i zamiast rodzin mile widziani sa tylko podpici turysci z kasa!!! Nie wspomne o infrastrukturze!!!!!!!!! Samochody parkuja niemal na wejsciu do klatek. Dojazd karetki w lecie raczej "do TRUPA" gdyz plazowicze blokuja dojazd! a predkosc poruszania sie niektorych samochodow na wewnetrznych drogach osiedla ponad 60-70km/h!!! z wyciem silnika itd. po prostu brak porzadku. skoszony trawnik to nie wszystko. Deweloper więcej obiecuje niz wykonuje!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

nie warte tych pieniędzy

w 40% mieszkania kupione pod wynajem a w takiej sytuacji wiadomo jak się dba o części wspólne budynku i całej reszty otoczenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

ekstra,blisko plaza!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Morderstwa w okolicy

i jak tu chodzić do parku z moją fifi?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wolę Morenę

Mieszkam od kilku lat na Morenie w idealnej ciszy, wśród zieleni, nieopodal lasu, sadu i zwierząt leśnych. Nie żałuję zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Wyprowadziłam się z Wrzeszcza. Jak mam ochotę, to jadę nad morze. Jednak, zdecydowanie wolę swoją działkę rekreacyjną koło Skarszew przy lasku gdzie jest cisza, spokój, bawiące się pieski sąsiadów. Nie kręcą mnie tłumy turystów w lecie. Szukam nowego mieszkania dla mojego dziecka lecz, takiej ceny w życiu nie zapłacimy bo nie jest tego warta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do Michała z Bydgoszczy zostaw wszystko i zamieszkaj w Gdansku tak jak ja zrobilam sprzedałam wszystko na południu Kraju bo choć tam ładnie ale nie da się żyć jestem w Gdansku juzprawie trzy lata i dziękuję Bogu że tu jestem kilka lat temu zakochałam się w Trojmiescie i zrealizowałem swoje marzenia więc teraz na ciebie kolej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziwne, nie uważacie Państwo !

Czy zastanawialiście się Państwo nad taką sprawą.
Dlaczego na rynku wtórnym, jest tak dużo mieszkań do sprzedaży ?
Ja wiem, bo tam mieszkam.
Rosjanie tak mówią - " Nic tak nie wygląda, jak nam się wydawało ".
Utopione pieniądze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bingo!
co więcej z ogłoszeń widzać że ci co chcieli mieszkać na stałe ( kupili duże mieszkania), teraz sprzedają.. to sygnał że to osiedle jest mekką turystów.. a mieszkanie w czymś takim to udręka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Neptun Park

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry