Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak olać klientów i zrazić do siebie ludzi wątek zamknięty Net Sat Media to firma z tradycją - Kultywują klasyczny dla czasów PRLu...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

ge - opinia wątek zamknięty Z Net Sat media korzystam od lat. Pewnego dnia postanowiono do mnie zadzwonić...
~ge
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Z tą frima jestem od dwoch miesięcy i i odpukać nic zlego sie nie dzieje,...
~Mopik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Wysoki profesjonalizm. wątek zamknięty To co mi się spodobało w tej firmie to indywidualne podejście do klienta. Nie...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

NIE POLECAM załaszcza osobą z Kiełina Górnego FIRMA Awaria !!!! wątek zamknięty jestem klientem od kilku lat za czasów kiedy nie było to jeszcze Net...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Masakra! wątek zamknięty To co się dzieje z netem w NSM, to czysta masakra!
~JN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Trudno stabilnie korzystać z sieci kiedy... wątek zamknięty ...kilka razy w tygodniu pojawia się komunikat o tym że komputer został od...
~użytkownik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Mam u nich net 2 lata wątek zamknięty Bardzo pozytywnie mi się z nimi współpracuje już od ponad 2 lat, awarie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Dziwie sie wątek zamknięty Dziwie sie wpisom o nieawaryjnosci internetu. Ostatnio awarie interentu we...
~Ewa P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Kiedyś było gorzej teraz OK wątek zamknięty Na początku, czyli ponad 2 lata temu mówiąc delikatnie było bardzo średnio...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Powiem szczerze że nie narzekam na NSM należe już 2 lata ,rzadko zdarzają się...
~under sleyer
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 maja 2010

Teraz lepiej, niegdys ponizej krytyki wątek zamknięty Musze przyznac, ze cos drgnelo... Ostatnio awarie rzadziej... Kiedys:...
~Pan Kowalski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

Dno. wątek zamknięty Mieszkam na chalubinskiego. Niestety bylem zwiazany z ta firma przez 2 lata....
~kamil
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2008

Totalna porażka:( wątek zamknięty Nie polecam nikomu. Miałem od tego dostawcy TV i net. Max pakiet TV niezbyt...
~tho
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

jest OK - polecam! wątek zamknięty Korzystam już kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić. Awarie są...
~Jasieniak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

Jestem zadowolony wątek zamknięty Korzystam z usług już pół roku. Codziennie po kilka godzin. Jeden raz tylko...
~Krzysztof_OruniaGrn
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Ich promocje to marketingowy bełkot wątek zamknięty Obecne ich promocje to "wiosenny net za jeden zet" - umowa na 18 miesięcy...
~Zdziś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

CHORY DOSTAWCA wątek zamknięty Jakoś internetu tragiczna transfer wolny lub wcale go niema. Po interwencji...
~oszukany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 stycznia 2009

serwis techniczny - dno! wątek zamknięty Od wczorajszego popoludnia wisi kabal, zerwany z budynku. Kabel wisi miedzy...
~ed
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

Dużo lepiej w stosunku do sytuacji sprzed 2 lat. wątek zamknięty Faktycznie kiedyś było tragicznie, ale od czasu zmiany właściciela (?) z dwa...
~Przymorzanin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

22

wątków

do góry