Widok

Ni w ząbek

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Ni w ząbek.
Spektakl dla dzieci "Ni w ząbek" [lead]"Ni w ząbek" spektakl edukacyjny dla widzów w wieku od 4 do 9 lat, kolejna propozycja repertuarowa Teatru Mostownia.[/lead] Historia opowiada o przygodach mlecznego ząbka Oliego, który nie dbając o higienę popada w tarapaty, z których ratuje go Wróżka Zębuszka. Mały Oli przechodzi przemianę i wyrasta na mądrego, stałego zęba Aleksandra, który wie, jak w ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetny spektakl dla dzieci

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się pójść na spektakl z moimi synami. Spektakl bardzo zabawny i mądry. Moje dzieci wreszcie zobaczyły spektakl lalkowy. To dzisiaj rzadkość. Polecam wszystkim. Mostownia ma kameralną i przyjazną przestrzeń.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ni w ząbek"

Super spektakl, dzieciaki zadowolone. Młodszy, jakby chętniej myje zęby coś jednak zostało w głowie. Polecamy!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabawa i edukacja.

Przedstawienie "Ni w ząbek" obejrzeliśmy całą rodziną. Jest w nim wszystko co być powinno. Dużo humoru i zabawy plus walory edukacyjne. Dzieciaki żywo reagowały w trakcie a po spektaklu przeżywały i opowiadały o bohaterach jeszcze długo. Duży plus za lalki i krótki warsztat po spektaklu. Czekamy na kolejne przedstawienia w Mostowni i polecamy wszystkim.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Byłem na spektaklu, jak zawsze z ciekawością go obejrzałem. Cóż krótko i uśmiechem polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl

Dzieci na maksa zadowolone, po sztuce rozmowa aktorow z dziecmi na temat mycia zebow, prezentacja jak myc ząbki, rozne zagadki - dzieci zadowolone ze sztuki jak i rozmowie aktorow z dziecmi po sztuce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Mega zadowoleni, edukacja poprzez zabawę. Ząbki myte z chęcią i bez naruszenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodzice dla Waszych Pociech :)

Bardzo sympatyczne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Uczenie się poprzez zabawę i dodatkowy plus poznania sztuki :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny spektakl, dzieci zachwycone. Aktorzy bardzo profesjonalni i sympatyczni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny spektakl i dla dorosłych i dzieci. Nauka poprzez zabawę. Synek był zachwycony. Pani Agnieszka i pan Jakub są rewelacyjni w tych rolach. Każdemu polecamy ten spektakl i teatr.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Spektakl rewelacja! Dzieci zapatrzone w każdą scenę, a i o morale pamiętały przez długi czas dzięki warsztatom po sztuce. Spektakl lalkowy to nowość dla mojego 4-letniego synka. Aktorzy na najwyższym poziomie, a Mostownia ma niesamowity klimat. Odwiedzimy na pewno jeszcze nie raz :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Byłem na spektaklu z moim 5-latkiem. Ekstra, wrócimy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry