Widok

Nic dodać nic ująć :)

Moja Historia z kursem zaczęła się dość dawno i to w innym ośrodku szkoleniowym. Dzięki DELCIE przełamałam swoje lęki i zdałam nową teorię za 1 razem a praktykę za 2 . Osobiście uważam, że byłam ciężką kursantką i bardzo dziękuję za cierpliwość.Pani Grażynka przerobiła ze mną prawie całą teorię indywidualnie, tłumacząc krok po kroku. Gdy miałam pytania zawsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Kobieta ANIOŁ dosłownie :) Pan Marcin - hmmmm pierwsze moje wrażenie "nie chcę z nim jeździć" wydawał się "szorstki", już po pierwszej godzinie zmieniłam zdanie. Osobiście zraziłam się w innym ośrodku i nauczyłam się nie tak jak powinnam a więc Pan Marcin miał dużo więcej pracy ze mną bo musiał wybić mi z głowy głupie nawyki. Cierpliwy i śmieszny, nie raz burknął- za co mu dziękuję, bo pewnie inaczej nie można było ;) Jeszcze raz dziękuję wam za wszystko i kto wie może jeszcze wrócę do was na kat C ;) Pozdrawiam serdecznie Ola
PS Panie Marcinie jeszcze wrócę po szynkę :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super! Miło Nam to słyszeć! Życzymy powodzenia na drodze! Oraz zapraszamy wszystkich innych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na kurs prawa jazdy!

Pozdrawiamy OSK DeltaPlus
http://www.oskdeltaplus.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry