Widok

Nici ze spotkania, a moze w zamian....

Okazuje sie, ze raczej nie mamy czasu, (a moze i checi za malo) na spotkanie.
A moze w zamian (albo zanim to nastapi) pogadamy sobie o nas (no...... bez drastycznych szczegolow).
Co Wy na to Grupowicze od Buliego???

A po jakims czasie spotkamy sie gdzies na lonie natury ze skrzynka (ami) pienistego napoju.

no i co....

gorace pozdrowienia dla wszystkich Nieznajomych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza sprawa jaką bym chciał poruszyć, to zmiana nazwy z grupy buliona na grupę Magdy, bo z tego co zaobserwowałem to ona próbuje tu coś zrobić...sprawa druga, to chyba należą się przeprosiny dla Mektosa, Maksia i Zigiego, gdybyście ich posłuchali to nie napisalibyście tej 100 niepotrzebnych wpisów, oni od początku twierdzili że nic nie wyjdzie...i sprawa ostatnia, nie ściemniajcie że nie macie czasu, bo jak komuś zależy to potrafi sobie troszkę czasu wygospodarować, a wybór miejsca to tylko drobnostka...więc rada na przyszłość, nie krzyczcie "ja chce" jeżeli nie jesteście tego pewni...

Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna;)

PS: Co do sformułowania: "pogadamy sobie o nas" to może zaczniesz i powiesz coś o sobie?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie. Nie lubie ludzi, ktorzy zabieraja sie za cos i nie doprowadzaja spraw do konca. Wprowadzaja jedynie niepotrzebny ferment i zamet, zniechecajac tym samym innych do przyszlej aktywnosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia..., a może my się same po prostu ustawimy? Gdyby jeszcze dobiła do nas Alexia...Takie tam - babskie ploty;)
Dziewczyny - co Wy na to?
Pozdri, Malutka25

P.S. Uprzedzając fakty - moja orientacja jest jak najbardziej hetero ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez chce! Tez chce! Chce sie spotkac w babskim towarzystwie! Moge nawet przebrac sie w ladna sukieneczke. My wszystkie razem - czyz nie jest to urocze??? Mam nawet pierwsza propozycje - po kawce i piwku wspolnie wykapiemy sie w wannie wypelnionej szampanem. Co Panie na to???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle, ze takie chwile trzeba by upamietnic. Ja porobie kilka fotek moze potem, tez mnie do wanny zaprosza;-)

Pozatem Zigi beda 3 dziewczny wiec to rowniez w trosce o Twoje zdrowie zebys sie w tej wanie ze zmecznenia chlopie nie utopil;-)



Zdrowko;-)))
Leszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pasuje. Fotki z takiej imprezy tez pasuja - zawsze milo urozmaica rodzinny album ze zdjeciami. Dzieki za troske o zdrowie. Twoja wyreka moze sie przydac, bo wydaje mi sie, ze nasze dziewczyny (z tego forum) to ogniste panienki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie dobije:))) Dajcie znac gdzie i kiedy, doloze wszelkich staran, aby sie dopasowac:)) Co do obecnosci mezczyzn i ewentualnych kapieli w szampanie - hmmm, nie cierpie szampana:((
Ale jak kobiety sie za cos wezma to szanse od razu wzrastaja:))
pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, przeczytałam swoją poprzednią odpowiedź i spieszę poinformować, że moja orientacja również hetero:)) Tak, żeby nie bylo nieporozumień ze zrozumieniem moich intencji co do szampana w wannie:)))
pozdrawiam:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc wszystkim damom HETERo!

A co robicie w piatek 14-tego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
14lutego, może jednak te walentynki nie będą takie złe:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No! To rozumiem:)
Dziewczyny, ja jestem wolna 14 - mogę się z Wami ustawić - zero problemu :))) Ale uprzedzam - muszę być u swojej pani Promotor o 7.30 rano w sobotę, także odpadają całonocne hulanki ;) To jak? Gdańsk, Sopot? Poproszę jeszcze o godzinkę:)
Pozdri, Malutka 25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co, wydaje mi się, że pewnie się miniemy na forum. Gdyby nie było Was jutro do ok. 14, to ustalcie proszę coś dzisiaj ("zaocznie") i dajcie mi jakiś sygnał (na forum albo może wyślijcie mi mail'a), ok?
Pozdrawiam, Malutka25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - przezornie wysyłam jeszcze mail'em swój numer tel. kom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny:)))
Skoro trzeba się stawić u pani promotor o 7.30 rano w sobotę (rany sadystka jakaś, czy co?:) ) to może sobota wieczorem albo po południu? Na walentynki chyba mi się szykuje coś w rodzaju randki:))

Rany, znowu mam wrażenie, że będziemy się "gonić" z umawianiem:((

To ja spróbuję inaczej: proponuję sobota, godzina 19.00 Błękitny Pudel w Sopocie (bo nie wiem, skąd jesteście, a Sopot w środku Trójmiasta)
CO WY NA TO?
pozdrawiam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki za udana randke !!!

A wiem co to jest, bo zdaje sie zesmy rowiesniczki.

raczej nie przyde, ale na jakiej ulicy jest ten Blekitny Pudel , bo ja z Wrzeszcza

pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, może być Pudel:) Chociaż wolałabym troszeczkę wcześniej :) Może tak o 17? Proszę mnie nie bić....;) A Knajpa znajduje się na Monte Cassino w Sopocie. Na przeciwko Teatru Kameralnego:) Miłe miejsce:)

To jak? Kombinacja nr II - Sobota, Błękitny Pudel - godzina 17.00:) Pasuje?
Pozdrawiam, Malutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie nie wiem jak mam to napisac.

Okazuje sie, ze moge tylko pisac.

Moje dziecie sie rozchorowalo. Mialam mu zalatwic wieczorna opiekunke, ale teraz nie wiem jakie beda jego checi (kto ma dzieci ten wie, ze w chorobie potrafia byc gorsze niz chorzy faceci). Temperatura nie jest przyjacielem rodzica.

Kiedys zapowiadalam jakies opowiesci o sobie.

Moze zaczne tak

wciskajac swoje trzy grosze na forum, uciekam od pracy

bo jestem bardzo powaznym......... ;-) pracownikiem nauki (nauki scisle, jezeli ktos nie zauwazyl mojego braku polotu w pisaniu), mam spory kontak z mlodziezowka pg

zatem wiekiem jestem blizej 30-stki, niz 20-stki

interesuja mnie nauki medyczne, wiec hobbystycznie (tzn, staram sie zeby to bylo bez stresu) studiuje na AMG

uwielbiam muzyke i taniec

gory, w ktorych przeraza mnie brawura mojego meza

caly czas planuje dalekie wyprawy, ale nie ma na nie albo czasu albo pieniedzy albo partnerka zachodzi w ciaze

Kocham wies i mam nadzieje, ze juz tego roku na niej zamieszkam i bede robic pikniki (innym problemem jest to ze nie mam prawa jazdy, a moge miec samochod)

podobaja mi sie stare samochody, tylko za duzo kosztuja ich remonty

Jestem sama (bez rodziny-babc, ciotek, dziadkow, wujkow itd), bo moj maz czasowo przerzucil sie na Szwedki ;-) (no......oficjalnie to on jest na stazu). Ale w tym temacie nie mam na co narzekac. MIeszkajac w akademiku mozna sie tak "dobrac", ze malzenstwo okazuje sie wspaniala instytucja.

bylam (jestem?) w wolontariacie, teraz to zawiesilam, bo pisze doktorat, ale to jest poletko, nad ktorym jeszcze rozwine skrzydla

Oj, i tak za duzo.
jak ktos mam ochota ze mna pogaworzyc, to dysponuje kontem pocztowym, wp kontaktem i tlenem.

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, no wielka szkoda, że nie podajesz swojego mail'a :( W sumie Alexia i ja mamy na siebie namiary (tel.kom.) Jak tu się teraz z Tobą skontaktować??? Hm... może wyślij mail'a do którejś z nas - wtedy umówimy się na sztywno:)))
A jeśli chodzi o gorączkę u maluchów - współczuję....Normalnie są absorbujące, a co dopiero z gorączką. Walcz Magda! :);) Będzie dobrze.

Pozdrawiam, Malutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzies na innych watkach podawalam swojego mail'a, a teraz za-po-mnia-lam.

A teraz sa dwa adresy w mojej wizytowce.

Ale pewnie i tak do mnie nikt nie napisze :-(

duzo ludzi narzeka na samotnosc, ubolewam nad ich stanem...........
znam tez kilku samotych, niestety nie dochodzi do nich to, ze aby byc z kims lub kogos poznac trzeba poswiecic temu duza czesc swojego cennego czasu
moze dla niektorych ten czas jest zbyt cenny
pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swiete i madre slowa. Nic nie ma za darmo.
Cmok :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zigi napisał(a):

> Swiete i madre slowa. Nic nie ma za darmo.
> Cmok :-)
Jest walentynkowy wieczór.Właśnie przeczytałem ten wątek i potwierdzam cenne uwagi moich przedmówców.
Niestety dysponujemy coraz mniejszą ilością czasu, ciągle za czymś goniąc i nie zawsze idąc we właściwym kieruku.A jeżeli znajdziemy juz chwilkę dla siebie- to wolimy ją poświęcić na zabawę przy kompie wdając się w dyskusje na forum lub nic nie znaczące wirtualne amory w necie.
A swoją drogą, ciekawe czy chociaz te dwie dziewczyny o określonej orientacji, jutro się spotkają.
Jest walentynkowy wieczór i ja wybieram się teraz na wirtualne randki.
Papatki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nareszcie po walentynkach...wreszcie spokuj...mineło kolejne komercyjne święto, które głupi Polacy ściągneli z usa...jak Polacy zaczną chodować indyki to będzie kolejne święto...niedługo 4lipca bedziemy obchodzić jak swoje...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a Ty z afryki?

jak nie to przestan pieprzyc zle o samym sobie - to dopiero jest GLUPOTA


Zdrowia zycze
Leszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yyy ...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkały, spotkały....:) i było bardzo sympatycznie :) A swoją drogą chłopaki - Alexia to świetna babka (pod każdym względem;)!!! Pozdrawiam, Malutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje, że jednak się udało. Cieszę się również, że mamy początki rankingu "Kobiety oceniane przez kobiety". Jednym słowem - będzie z czego wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okazuje się, że trzeba często wracać do wątków, które jak mnie się wydawało zostały już zamknięte:)))
Niniejszym Malutka25 uprzejmie dziękuję za miłe słowa pod moim adresem oraz spieszę poinformować wszystkich, że Malutkiej NIC NIE BRAKUJE:)))))
pozdrawiam Malutka:)))))

PS (to się zareklamowałyśmy wzajemnie:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eheheheheeh, wiesz co Alexia.....tak sobie myślę, że to wszystko to jest pikuś.. Gdyby oni zobaczyli nas w realu....to byłaby prawdziwa reklama ;):))))
Pozdrawiam, MAlutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

do góry