Widzę, że tu same pozytywne opinie ja jednak jestem zupełnie innego zdania.!

Istruktorzy bardzo mili, ale popsuł się samochód i przez ponad miesiąc nie miałam żadnej jazdy.! MASAKRA.!
Miałam 3 różnych instruktorów, bo jednemu popsuł się samochód to nie mógł uczyć, drugi poszedł na urlop to miałam znów innego...to nie jest dobre.! Kurs trwał mi przez to bardzo długo.!
Sposób nauczania nawet dobry, ale później trafiłam do innej szkoły i okazało się że jednak nie do końca poprawny. Warto się nad tym zastanowić.!