Widok

Nie jest zła

Szkoła sama w sobie nie jest zła. Niektórzy nauczyciele są bardzo mili i uczynni. Niestety jeżeli trafi się na nauczyciela biologii pana M. L. można być pewnym ze z lekcji biologii nic się nie wyniesie.Lekcji prowadzi na podstawie książki z której się uczymy nie wnosi na lekcje nic nowego. Najbardziej ceni sobie uczniów którzy mają duże pojęcie o biologii innych niestety skreśla.
Szkołę polecam ze względu na polonistów można się dużo od nich nauczyć
Moja ocena
Gimnazjum nr 16 kategoria:
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tak nie uważam, pan L.......... jest jednym z lepszych pedagogów z tej szkoły, choć pewne obiekcje mam do jednej z nauczycielek geografii.
Ta szkoła jest podzielona na nauczyciele, którzy naprawdę chcą przekazać uczniom wiedzę, oraz takich, którym nie zależy ani na dobru uczniów ani ich rozwoju. Przeważa jednak pierwsza grupa, przynajmniej wśród tych, którzy mnie uczą, ale to chyba zależy na kogo się trafi ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
moze sie teraz zmienil ale jak uczyl moj rocznik na korytarzach slychac bylo skargi na niego, nie prowadzil lekcji ciekawie, nic nie tlumaczyl skupial sie na tak zwanych "kujonach". nie milo go wspominam, nie wiem jak jest teraz moze rzeczywiscie sie zmienil, jezeli tak to macie szczescie bo gdyby tak nie bylo w liceum mielibyscie problemy z przejsciem do nastepnej klasy bo podstawa z gimnazjum bylaby dla was czarna magia. a z tym ze jest najlepszym z pedagogow bym nie przesadzala uwierz mi sa o stokroc lepsi od niego a polonisci w tej szkole to poprostu dar z nieba. w liceum zero problemow z polskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry