Widok
Nie ma nic lepszego !
Jestem stała klientka i naprwde nierozumiem skąd tyle niepochlebnych opini- oczywiście protestuje !!!
Jedzenie jest najlepsze w trojmiescie, a obsługa jak najbardziej w porządku. Zawsze jestem zadowolona i mój dzień,w którym jem w Avocado uważam za cudowny !
Jedzenie jest najlepsze w trojmiescie, a obsługa jak najbardziej w porządku. Zawsze jestem zadowolona i mój dzień,w którym jem w Avocado uważam za cudowny !
Moja ocena
Avocado Fusion Restaurant & Sushi
kategoria: Restauracje
obsługa: 5
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: -
5.4
* maksymalna ocena 6