Jestem stała klientka i naprwde nierozumiem skąd tyle niepochlebnych opini- oczywiście protestuje !!!
Jedzenie jest najlepsze w trojmiescie, a obsługa jak najbardziej w porządku. Zawsze jestem zadowolona i mój dzień,w którym jem w Avocado uważam za cudowny !